Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró férfi hogy vágyhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfi hogy vágyhat arra, hogy megdugják felcsatolhatóssal és nyalják a seggét?

Figyelt kérdés
Hogy izgathat egy heterót az hogy valamit feldugjanak neki? Rengeteg ilyen kérdés van itt és egyszerűen nem értem. Lehet hogy ezekben az emberekben egy kis elfolytott melegség van?
2020. nov. 10. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Hetero férfinak is van prosztata, aminek izgatása különleges, erős élmény.
2020. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Az nem vonz, hogy feldugjanak bármit is (aki szereti, annak egészségére, az ő dolga), nyalás viszont előfordul. Nem olyan bonyolult, nem arra vágyok hogy pasi csinálja, ha bepróbálkozna a szexuális közeledéssel, eltörném az orrát, attól vagyok hetero, hogy csak csajjal élvezem.
2020. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
A nyalás egy dolog van aki szereti mert tele van idegvégződéssel (speciel én nem, de ha valaki erre vágyik egészségére). A prosztata izgatás már más... mondjuk az sem feltétlen "meleg", de a privát véleményem nem is túl férfias amikor valaki strapon előtt akar pucsítani.
2020. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Úgy hogy elnyomja magában a homoszexualitást. Ezek szoktak rájönni arra asszony és két gyerek mellett hogy a pasikat szeretik.

Ilyen volt a férjem is. Először anàlis jàtékok, majd csak ujjazás aztán követelte hogy megdugjam. Egyszer korábban èrtem haza a munkàból és a konyhaszèken térdelt a barátja pedig hátulról dugta. Azonnal elköltöztem a szüleihez a gyerekekkel és beadtam a vàlókeresetet.

2020. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

#4

Hihető mese 😂

2020. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
tele van idegvégződéssel a heteróknak és a melegeknek is... ha egy nő nyalogatja az mitől lenne b*zis? ha bejön mindkét félnek akkor csinálják. tőlem is kérte már nem egy pasi és élvezettel kényeztettem őket. felcsatolhatós nem volt, de az ujjaim használtam
2020. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem attól meleg/leszbikus valaki, hogy azonos neművel szeretné csinálni, nem attól, hogy hova és mivel.


Én amúgy még nem próbáltam, de érdekel. Izgat ha ilyen videókat nézek, plusz szeretem ha az ujjával izgatja a prosztatát. Vettünk is hozzá nemrég segédeszközt a párommal.

2020. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
A szememben az ilyen nem fèrfi.
2020. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem heteró.
2020. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Könnyedén. Ennek nincs köze a heteroszexualitáshoz.
2020. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!