Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni a barátom velem? 3 éve vagyunk együtt, az elején többször volt talán pár hónapig, aztán egyre és egyre kevesebb.

Figyelt kérdés
Most már ott tartunk hogy fél évente ha van. Ha nagy nehezen rá veszem akkor is csak azt látom rajta hogy kényszerből teszi, nem látom rajta hogy élvezné, csak azt hogy minnél hamarabb túl akar lenni rajta. Ha megfogom ott, mindig mérges lesz, és inkább megfordul az ágyban, ha a mellemre teszem a kezét szintén ez. Ő 31,én 24 éves vagyok. Több mint 1 éve élünk együtt. És nem nem lehet vele megbeszélni mert csak mérges lesz ha kérdem hogy miért van ez, szokta azt is mondani hogy nincs semmi oka és hogy nincs gond. Nyílván van gond mert ez nagyon nem normális. Nem tudom felfogni hogy létezhet ilyen pasi aki ilyen szinten nem akar szexelni. Mindig elmondtam neki hogy ez mennyire bánt de nem érdekli. Egyszerűen nincs szexuális életem mondhatni 2 és fél éve. Borzasztó érzés. Nincs önbizalmam. Nem érzem magam nőnek. Csók sincs köztünk mert nem ad. Csak szájra puszit azt is félig, és akkor ha haza ért vagy épp megy valahova. Ölelésért is könyörögni kell. És tényleg nem lehet vele megbeszélni. Rá írtam korábban az exére, ő 3 évet vagy 4 évet volt vele már nem tudom, és neki is ez volt a problémája vele, ezért hagyta el. Én nem tudom hogy most komolyan aszexualis vagy már nem kíván, nem tudom mit tegyek, de az biztos szörnyű érzés. És nem nem vagyok vékony de kövér, van hasam, combom, de nem voltam vékony sose, úgy hogy tényleg nem tudom, de tőle nem is fogom megtudni. Megcsalni nem hiszem megcsal. Nem tudom mi tévő legyek.

#nincs szex #Nem akar a barátom
2021. szept. 18. 01:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
te is látod, hogy nem vezet sehova, az exével is ez volt. fiatal vagy még, szerintem keress valaki mást
2021. szept. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Isten igazából miért vagy még vele?

Más fronton milyen a kapcsolatotok? Csináltok együtt programokat akár hétvégente? Beszélgettek normálisan egymással?

Mert nekem ez így elég hűvösnek tűnik, és szerintem itt több baj is van.

Simán el tudom képzelni hogy megcsalt, akkor hidegül el valaki így a másiktól.

De ha ez nem is áll fenn, akkor azt kijelenthetjük, hogy szeretni semmiképp se szeret. Egy olyan férfi aki szereti a barátnőjét, az tiszteli is. Ebbe pedig az is beletartozik hogy meg lehet vele beszélni dolgokat, és nem lesz egy olyan dolgok mérges aminek a bolygó összes többi férfija örül...

Hagyd ott a fenébe, egy percet se érdemel veled ha ekkora paraszt.

2021. szept. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van közös program, mert vagy focizik, vagy a kocsmába megy. Szoktunk beszélgetni, de amikor haza ér a munkából akkor is rögtön a telót nyomkodja, játszik rajta, sakkozik, én hiába próbálnék vele beszélgetni a telo jobban érdekli, vagy épp tv-t lesi, de nincs intimitás, és nekem annyira rossz. Olyan mintha egy lakótársa lennék nem is a barátnője.
2021. szept. 18. 01:24
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, de én úgy csalnam meg ahogy van
2021. szept. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok megcsalós típus, de nem is akarom megcsalni, én elítélem amugyis a megcsalást. Annál undorítóbb dolog nincs.
2021. szept. 18. 01:29
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd el...
2021. szept. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez katasztrófa. Hogy milyen kapcsolatban képesek egyes emberek élni...

A felsorolt problémák közül ha csak egy fennállna már szakítanék.

2021. szept. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, de én ragaszkodó típus vagyok. Nehezen szakítok, és lépek túl, meg szeretem mert amúgy jó ember, de ez a szex része mindent elront.
2021. szept. 18. 01:33
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most milyen választ vársz?
2021. szept. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi lehet az ok, meg mi a vélemények erről.
2021. szept. 18. 01:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!