Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig elélveztek szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig elélveztek szex közben s egy nap akár többször is szoktatok szexelni?

Figyelt kérdés

Először is azt elmondanám, hogy kényeztetésből bőven kapok én is, odafigyel rám a barátom, de amikor ő ujjaz, nyal vagy maga az aktus közben sem tudok elélvezni. Néha eljutunk odáig, hogy na most érzem hogy mindjárt de nem, semmi. Ha magamnak csinálom akkor megy.

Szégyen vagy nem, de én nem tudok már mit kezdeni ezzel és nagyon zavar mert látom a barátomon is hogy neha csalódott és beleképzeli hogy nem szeretem, pedig mindennél jobban.

Csodálkozva olvastam pár kérdésnél a válaszokat, hogy várnak 1-2 órát és utána megint. Nálunk nem tudnám elképzelni, mert a barátom azt mondja 1 nap csak 1 menetet bír,persze én megértem ezt ks. van hogy másnap sem akar mert már előző nap csináltuk és "nem birja" ez mitől függ? Koszi a valaszt!

22L


2020. okt. 27. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Érdemes lenne szakemberhez fordulnotok, gyanítom a pasid se lehet sokkal idősebb, ha te vagy 22.

Én 22 évesen non-stop szexelni akartam. Az akkori pasijaim meg bírták a dolgot. Persze, kellett kis pihenő, de akármelyik napszakban tudtunk szexelni függetlenül attól, hogy aznap volt-e már akció.

2020. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oo, de irigyellek titeket. Igen, ő 23, épp ezért nem értem, hogy van ennyire ritkán igénye rá..
2020. okt. 27. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Részben én is ilyen vagyok, semmi baj nincs veled. Lehet, hogy a párod nem jól kényeztet téged.
2020. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Na de Hölgyeim a pasiként és nem (43) mondom, 22 éves bármikor bár hányszor... még most is 2x naponta de.... mindenki igénye más és más ez sajna ilyen ..az pedig, hogy nincs orgazmusod pszichológus nem gondolnám , hogy az állandó maszturbáció vezetett ide :)
2020. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem és nem.

Alacsony a libidóm pedig annyi vagyok mint te, párom szintén. Nem gondolom, hogy bármi baj lenne velünk.

2020. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
A 45 éves párommal napi 2, ha ráérünk 5 is megvan.. Nem minden alkalommal sikerűl nekem.. Neki mindíg.
2020. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22-23 éves korban a női biciklire is fel kéne tudni izgulnia. Napi többször is... Valami nem stimmel vele. Ki kéne deríteni hogy lelki vagy fizikai probléma van-e.

Előbb utóbb erre rá fog menni a "kapcsolat" ami úgy érzem most is elég gyenge lábakon áll.

Most nem kezdek bele én(mi) mennyit és hányszor mennyi ideig mert ez teljesen egyéni. De amit írtál az egyáltalán nem normális.

2020. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet alacsony a libidoja vagy rendszeresen kiveri. Es nem az elelvezes nem garantált semelyik fel reszere sem. Pasik ha izgulnak vagy bizalmi problemak vannak van h mem tudnak elmenni. Szex kozben a legtobb no ugy megy el hogy kivulrol izgatja magat kozben vagy oralisan. Spontan, csak behatolastol... Ritka.
2020. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem menjetek el orvoshozc és segít mindkettőtöknek, ne félj segítséget kérni
2020. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!