Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha teljesen csupasz a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljesen csupasz a nemi szervem, az zavaró férfiaknak? Vagy a többség szereti ha picit szőrös a nuni? Vagy nem ez számít, hanen az, hogy én, hogy szeretem (pl teljesen leborotválva)? A férfiaknak meg kb mindegy?

Figyelt kérdés
Vagy ha úgy alakul, h valakivel együtt lennék, akkor max megkérdezem? Bár szerintem a nyalás végett is praktikusabb a csupasz női nemiszerv. De en felül is szeretem csupaszon. Szóval ott ahol a bugyi takar.

2021. szept. 18. 16:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
35%

Azért szereted csupaszon, mert az a trend (azt már le sem írom, miért).

Én meg azt mondom, hogy mindig kell hagyni minimum egy kis szőrös részt (ha nem is többet), elvégre felnőtt nő vagy.

2021. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%

Én jobban szeretem teljesen csupaszon,mert úgy nyalni is jobb,finomabb,higénikusabb!

Nyalni csupasz puncit,csiklót...hmm,ez utóbbit gyengéden szopogatni is...

Bár találnék már olyan nőt,akit lehet kényeztetni,bármikor hagyná,szeretné,hogy egymás után akár 5,6-élvezésig nyaljam,szopogassam,ujazzam...


35/F

2021. okt. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

A partner nem várhatja el, csupán kérheti a neki tetsző verziót! Alapvetően olyannak kell lennie, amit a tulajdonos szeret! Legyen szó nőről vagy férfiról! Nehogy már a másik mondja meg, milyen legyen a megjelenésed, életviteled. Akinek nem tetszik a saját stílusod, az szabadon mehet tovább.

Párkapcsolatban kompromisszumokat köt az ember, de ez addig terjedjen, amíg önmaga tud maradni.

Én is csupaszon vagy legfeljebb a szeméremdombon némi fazonnal kedvelem. Sőt, jobban bírom, ha partnerem is szőrtelen. Mégis férjem szőrös, akár egy majom. Intim területen eleinte csak miattam szőrtelenített, majd rájött neki is kellemesebb. Nem csupasz, de mindig rövidre vágja. Néha egymásnak csináljuk, az még fel is dobja a szexet.

2021. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván ahány ház annyi szokás, nyilván mindenkinek más jön be. Bár én közel a 4 X-hez eddig egy alkalommal találkoztam olyannal akinek a természetes jön be,az is inkább azért mert nem szeretett vele babrálni ,borotválgatni így inkább ez volt a fő ok. A legtöbb esetben mindenkinek a csupasz nemi szerv volt a nyerő,persze kis borosta belefér , illetve nyilván kétnaponta nem lehet borotválni,gyantázni mert megőrülsz tőle. Szerintem semmi baj nem lesz ezzel.
2021. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Uuh 23-as baromi jót írtál. Köszi. Ha ezt fiatalabbak is olvassák, biztos, h jól járnak. Hogy maradjanak önmaguk. :)
2021. okt. 16. 23:14
 26/29 A kérdező kommentje:
21-es.nem azert szeretem mert az a trend.
2021. okt. 16. 23:15
 27/29 manly ***** válasza:
Én azt kedvelem ha természetes szőrös-a csupasz az gyerekes, pláne egy érett nőnek.Nem is izgat a csupasz.
2021. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Na, hát igen. Mostmár rendesen megoszlanak a vélemények 😅. Kinek a pap kinek a papné.
2021. okt. 17. 13:26
 29/29 anonim ***** válasza:
Lett már partnered? Hogy alakult a szőr dolog?
2021. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!