Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktátok rávezetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktátok rávezetni a szexre az új barátnőtöket?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pettinggel.
2021. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pl. Ültök egy ágyon, majd hirtelen letámadjátok? Csókkal és tapizással.


Szűz vagyok ezért nem tudom.

2021. szept. 18. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már egyáltalán bármi köztetek?
2021. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3# csak 2 randi
2021. szept. 18. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Általában ha randiztunk párszor, és felhív magához a férfi, akkor elég gyanús, hogy szex lesz. Csókózunk, vetkőzünk, megy minden magától.
2021. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem biztos hogy egyből a szexszel kellene kezdeni. Először csak csók és simi. #3
2021. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6# én vagyok a lány amúgy.


Én akarnék egy hónapot várni mielőtt megtörténik, viszont nem tudom, hogy mi a menete. Valaki elmondaná részletesen, hogy hogyan kezdetek neki?

2021. szept. 18. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig csókolózzatok sokat, simogassátok egymást, szép lassan ismerkedjetek meg egymás testével, pettingeljetek.
2021. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Min. 3 alakalom amikor nincs behatolás. Bárni más lehet csak dugás nem. Megismeritek egymás testét, kinek mi a jó mit szeret, hogy tud elélvezni. Mi az amit nem szabad mert nem jó a másiknak.

Addig ismerkedtek, szeretgetitek egymást amíg magától megtörténik.

Ha elkapkodod abból baj lehet egy életre.

És olyan pasi legyen aki figyelmes kedves, önzetlen.

2021. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkozgassatok, de ne legyen kitűzött dátum. És ami fontos, ne agyald túl, ne akard, hogy itt valaki lépésről lépésre elmagyarázza, nincs recept rá. Csók, petting, akár orál, fedezzétek fel egymás testét. Tudjátok beszélni a szexről. És majd érzed, mikor állsz készen. Amikor már úgy be leszel indulva, hogy egyszerűen csak megy magától, és megtörténik. Elöljáróban annyit, hogy most tűnik ez nagy dolognak, amíg nem történt meg. Az első szex csak egy állomás. Ja és óvszer legyen azért a biztonság kedvéért.
2021. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!