Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit választanál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál?

Figyelt kérdés

Egy kedves és számodra nagyon vonzó és szép, titokzatos lányt, de nem szereti az anált, és az orált, szereti, de nem fontos számára a nyalás. Minden pózban benne van.


Vagy


Egy aranyos, kedves (nyitott könyv személyiségű) teljesen átlagos külsejű lányt, aki imád orálozni, análozni. Mindenben benne van.


Melyiket választanád komoly hosszabb kapcsolatra inkább, és miért?



2021. szept. 19. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Az utóbbi mivel fontos számomra az orál
2021. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Elsőt. Hasonlóak az igényeink.
2021. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
A másiknak konkrétan semmi hátránya nincs, szóval ez teljesen egyértelmű.
2021. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Második, anál meg ezek az pont lényegtelen. Őszinteség és a kedvesség mindent visz
2021. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Első.
2021. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Aki leszopna.
2021. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Második. Szexuálisan lazább. Szeretem az anált...
2021. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy sub-ot. 😃
2021. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Másodikat hamar megunna a férfi, az első az megunhatatlan lenne. Inkább az első, később úgy is szopnak mint a torkos borz.
2021. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit jelent az hogy titokzatos.

De én azt választanám akivel jobban egy hullámhosszon vagyunk, jól kijövünk, szimpatikusabb stb. Ezt nem lehet néhány leírt parameter alapján meghatározni.

Ha meg össze jövünk akármelyik csajjal, úgyis meglátom benne a szépet és az előnyeit ha lelkileg minden stimmel. Pl az elsőben az hogy szép, vonzó. A nyalni mondjuk nagyon szeretek, az anál jó lenne de nem erőltetem.

A másik csajnak több az előnye szexuális téren és ha szimpatikus akkor úgyis szépnek látom, mindenkiben lehet találni valamit. A szopás nekem mindegy, az anált meg egy idő után úgyis csak ritkán csinálnám már csak az egészsége miatt is tehát ez sem egy hatalmas előny.

2021. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!