Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ha lehetne választ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ha lehetne választani,melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Adott 2 srác az egyik 170 cm magas, a farka mérete vastag és 13 cm hosszú

A másik 180 cm magas neki 16-17 cm és ugyan olyan vastag.

A személyiségük ugyan olyan mindenben szinte, még külsőleg is.


Kíváncsi vagyok, kit választanátok így párkapcsolat/szexpartnerre?


Tudom, hogy nem a méret a lényeg, nem is komplexus és semmi ilyen miatt kérdezem, csak kíváncsi vagyok hogy ha tényleg adódna egy ilyen helyzet ahol a magasság és a farok hossza különbözik akkor kit választanátok és miért, milyen alapon? :D


Exemnek régebben 1x feltettem ezt a kérdést, és ő azt mondta hogy a magasabb srácot választaná. Az indoka annyi volt hogy mivel nem járt még soha magas sráccal se olyannal akinek 16 cm, így kíváncsi milyen. (és nem, akármilyen hihetetlen nem tartozom egyik kategóriában sem a 2 srác közül.)



2021. aug. 15. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Már megint kezded?
2021. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Magasabbal, mert jobban bejönnek.
2021. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Amelyik jobban bejön.
2021. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Szerinted melyiket választanak?

170 cm a legtöbb csajnak túl alacsony, a farok méret pedig vagy mindegy, vagy a közepeset választanak nem pedig a kisebbet.

Szóval maradtak az alacsony, rövid vaginaval rendelkező lányok.

2021. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy 174 cm vagyok, így a magasabbat választanám farokmérettől függetlenül. Már ha csak a külső alapján kell döntenem.
2021. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a hülye kérdést. Nem találsz nőt, aki az elsőt választaná. A magassága is és a farka is túl kevés.
2021. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt választanám, amelyiknek kellemesebb az illata és/vagy a hangja. Nálam ez a szempont előbb jön, mint az általad leírtak, már ami a külsőségeket illeti.

Ami pedig a cm-eket illeti: mivel egyik sem extrém szélsőség, a szexualitás minőségét önmagában semmilyen szinten nem befolyásolja.

2021. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a 180, igazából még ő is alacsony, mert én meg 177 vagyok. És a 16-17 centi számomra amúgy pont a legideálsiabb méret.
2021. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2021. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül lett az exed xD
2021. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!