Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire lenne kiábrándító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne kiábrándító lányok/nők? 20F

Figyelt kérdés
194cm magas vagyok és edzek is szóval nem vagyok egy kis darab ember. Szóval az a lényeg, hogy a hangom cérnavékony, olyan mint egy kislányé. Valószínűleg már az is marad, de kíváncsi vagyok mekkora csalódás valakinek ezzel szembesülnie.

2021. szept. 19. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Gáz
2021. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez egy adottság, valaki elfogadj, valaki nem. Engem nem zavar. Nem biztos, hogy más is vékonynak hallja amúgy.
2021. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Jöjjél össze extra vékony hangú nővel és akkor nagyobbnak fog hallatszódni a kontraszt
2021. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarsz operaénekes lenni?
2021. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Csak az első élő benyomás lenne kellemetlen nekem, mert nagyon kellene koncentrálnom hogy ne röhögjem el magam. (Nagyfiúk 2-ből a jelenet. 😃)

Egyébként nem lenne meghatározó tényező.


Pultosként dolgoztam egy helyen amikor belefutottam egy ilyen srácba. Aranyos, jóképű volt. Ahogy megszólalt ré kellett harapjak az ajkaimra, nehogy kinevessem. Nem rossz indulatból. Nagyon kedves vendégem volt. Utána megszoktam a hangját. Már fel sem tűnt.

Szeretem a mély hangú férfiakat. Egyik kollégámnak pont olyan hangja volt, mint a hegylakó c. filmből Kurgannak. Imádtam hallgatni. A legnagyobb zajban is kitűnt ha ő szólt. De sajnos egy alkesz, link ember. 100x inkább az első, vékony hangú vendégem, ha választani kell.

Szerintem ha megszokod az emberek önkéntelen első reakcióját, (talán még plusszban el is vicceled), egyik csajt sem fogja érdekelni a továbbialban hogy milyen a hangod.

32N

2021. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen jó testű komalányok csak jártak már Dorongalsón ee?!
2021. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Mindenki 1 kivételével arányosnak ítéli. Az már rég rossz ha egy nő arányosnak ítéli meg a"férfit". Élőben talalkoznatok akkor meg nem tetszene. Itt mindenkinek minden tökéletes.
2021. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem kiábrándító lenne
2021. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2021. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok, ezt a filmet nem is láttam, de kb. tényleg ilyen a hangom, meg a test is valamilyen szinten. Tudom, mindenkinek a mély hang tetszik, csak azért érdekelt mit gondolnak róla. Persze ha röhögnek egy jót vagy mosolyognak már magamtól is leszűröm. Mert már ilyen is volt.
2021. szept. 19. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!