Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Tényleg nagyon zavaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Tényleg nagyon zavaró és kiábrándító, ha együttlétnél többször fel kell állítani a pasi farkát?

Figyelt kérdés
Konkrétan a következőre gondolok: felizgulunk mindketten, aztán misszionáriusban szex. Ezután mondjuk 2-3 perces szünet, csókolózás, nyalás, romantikázás, és ezalatt nem marad teljesen kemény a péniszem, újra fel kell állítani a folytatáshoz. Ez nagyon kiábrándító?

2021. ápr. 13. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az lenne.
2021. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőnek tetszik farkad el.se.nagyon engedi:-)
2021. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit kiábrándító lenne igen.

Persze vannak nők akik szeretik a romantikát, de szex közben én nem szeretek romantikázni🙄


Szünet ilyenkor miért kell? Akkor érzed h már lankadni kezd?

2021. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem az,néha a barátommal is előfordul.Nem kerül sok erőfeszítésbe,hogy ismét álljon,mint a cölöp:)
2021. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért egy együttlétnél kell egy kis szünet is, nem? Nem lehet tömény dugás végig. Amúgy ha punciban vagyok, ritkán lankad, mikor szünet van, akkor lankadok le, mert nincs fizikai izgatás. Meg tovább is bírom, hogyha megállunk egy kicsit.
2021. ápr. 13. 11:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kell szünet, én a vad szexet szeretem, nem a romantikázást.
2021. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6os

Vad szexnél nekem sincs probléma, de akkor nem is bírom sokáig, ha nem állunk meg kicsit.

2021. ápr. 13. 11:32
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

2-3 perc?

Nekem az még arra se elég, hogy kezdjen jó lenni.

Erre kiveszed.

Amikor újra be, az olyan mintha elölről kezdenénk.

Gondolom akkor is megszakítod 2-3 perc után, ami szintén... Mire elég?

Nekem 8 perc kb, hogy kezdjen jó lenni, és még az is messze van az orgazmustól.

Ha ennyiszer megszakítod, abban én semmi élvezeteset nem találok.

2021. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2-3 perc szünetről beszéltem. A behatolást azért bírom valamivel többet.
2021. ápr. 13. 11:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kiábrándító. Max ha szex közben kétpercenként meg kell állni, mert lelankad, az nem olyan jó. De azt sem kiábrándítónak mondanám, hanem inkább abban kezdenék kételkedni, hogy én mennyire vagyok vonzó / jó a szexben :(
2021. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!