Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is furcsa/hátrányo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is furcsa/hátrányos ez a tendencia?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy manapság a fiatal lányok idősebb férfiakkal akarnak szexelni, persze az idősebb férfiak is szívesen hajtanak fiatal lányokra, mivel látják, hogy van is esélyük. Gyakran házas férfiakkal szexelnek a lányok.

A 18-28 éves fiúknak sokkal kevesebb lehetőségük van manapság. Viszont ugye csaád, gyerekvállalás szempontjából az lenne ideális, ha 30 éves korig megtalálnák a párjukat az emberek. Viszont mivel így kitolódtak a dolgok, a huszonéves lányok 30-as, 40-es, 50-es pasikkal dugnak, de persze ebből komoly aligha lesz, család meg pláne. De a normális pasik, akik meg akarnak állapodni, azok ott vannak egyedül és nem igazán jut nekik nő. Ki kell várni a 32-35 éves kort nekik, hogy emberszámba vegyék őket. Persze a 40-es pasik járnak a legjobban, örülnek a markukban, minden második 18-20 éves lányt megdughatják bármikor, bármilyen kötelezettség nélkül.

Mire ezek a lányok 30 felett lesznek és családot is akarnának, a 30-as pasiknak nem kellenek majd mert öregek, a huszonévesek meg nem akarnak gyereket, nincs egzisztencia, fiatalok stb. Ott lenne a 40-es korosztály, de ők már elváltak, van 1-2 gyerek is, nem akarnak többet, na meg inkább a 18 éveseket dugják ugyebár.

Ti hogy látjátok ezt a dolgot?


2021. szept. 19. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

1. Normális lány nem dug apjakorú férfival.

2. Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, sőt jelenleg jóval idősebb nővel vagyok

21F

2021. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1: pont azért vagy jóval idősebbel, mert nekik inkább ti, fiatalabbak juttok. A korukbeli férfiak már nem idős nővel akarnak lenni.

Oké, hogy normális lány nem csinálja blabla, de akkor manapság 80% nem normális ilyen alapon

2021. szept. 19. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy nagyon pozitív tendencia, remélem hogy tovább erősődik, és egyre szélsőségesebb irányt vesz.
2021. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én ismerősi körömben összvissz egy lány van akinek rendszeresen jóval idősebb pasijai vannak, és mindenki elég bolondnak nézi emiatt

20F

2021. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nők előbb érnek, az a helyzet. Gyerekes pasikkal meg nem kezdek, szóval nekem is mindig idősebb partnereim voltak. De max 10 évvel, több sosem volt.
2021. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A huszonéves pasik nagyrésze még nagyon gyerekes, illetve éretlen egy kapcsolatra. Emiatt keresnek az ilyen korú nők általában valamivel idősebb pasit. Noha teszem hozzá én nem sok ilyen esetet tudok mint amiről te beszélsz, az ismeretségi körömben 5 év az átlag a pasi javára nem több.

Hacsak nem apakomplexusos a nő, akkor nem fog 18-20 évesen 40-50-es pasikkal lenni, az nagyon szélsőséges eset.


22l

2021. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Logikailag nem áll meg az eszmefuttatás:

A 40-es elvált gyerekes anyuka nem létezhet, mert előtte azt írod, hogy a harmincas nem kell senkinek hisz mindenki 20-ast kefél, kinek kellene a 30-as. Akkor hogy van gyereke, hogy negyvesen korára elvált, gyerekes nő legyen? Hm...

2021. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát így járt a kérdező. Majd 40-50 évesen te is járhatsz a huszonéves csajokkal, addig meg türelem.
2021. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!