Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri megnagyobbíttatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megnagyobbíttatni a húgycsőnyílást? (meatotomy)

Figyelt kérdés
Sziasztok, régóta érdekel már a téma, de sajnos itthon nem nagyon találtam még olyat aki ilyennel rendelkezne, régóta tágítom már a húgycsövemet és elértem egy olyan szintre ahol szerintem már csak ez segítene, sok helyen olvastam már, hogy ez az eljárás sokat segít "magasabb szintre lépni" így még akár egy ujj is beférhet, plusz még az érzékenységet is növeli, kérdésem tehát az lenne, hogy valaki látott-e már ilyet élőben, rendelkezik-e ilyennel vagy van-e valami tapasztalata?

2021. szept. 19. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarod tágítani???
2021. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A BDSM veszélyesebb ágai közé tartozik az uruthea (de még mindig veszélytelenebb mint a légzéskontroll). Nem csinálnám a helyedben, de te tudod... ha orvost kérdeznél meg hideget-meleget kapnál tőle s nem véletlenül.
2021. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom képzelni milyen rossz állapotban lehet a farkad🤢
2021. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom milyen veszélyei vannak, és, hogy milyen biztonsági szabályai, régóta csinálom már, ez egy fétis, engem ez izgat és nem szeretnék lemondani róla
2021. szept. 19. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod hogy egy nő se feküdjön le veled mert megundorodik a farkadtól akkor csináld. Én biztos hozzá nem nyulnek egy ilyenhez.
2021. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A szex egyáltalán nem izgat szóval szerintem ez nem szempont.
2021. szept. 19. 21:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál az aki az USB-kábelt dugta fel a húgycsövébe mert így akarta megmérni, hogy mekkora a farka?
2021. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De amúgy miért lenne undorító, semmivel nem lesz több vagy kevesebb, csak a húgycsőnyílás leérne a makk aljáig.
2021. szept. 19. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú, még az én farkam is megfájdult, ahogy ezt elolvastam. Durva.
2021. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy mindennek oka van, de...mi a fasz?
2021. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!