Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok ilyen helyzetb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ilyen helyzetben, ha ezt tapasztalnátok a párotokon?

Figyelt kérdés

Orális szexnél azt érzem a páromon, hogy unja, csak kényszerből nyal, de full unalom az egész neki. Párszor rászóltam, hogy nekem nem jó úgy,ahogy csinálja, mert kb 1-2 percig nyal hamar gyorsan, azzal nem foglalkozva, hogy én nekem úgy jó-e vagy nem, és amikor szólok neki, hogy hogyan kellene, csinálja, de totál unalom az egész neki, úgy érzem nem érdekli egyáltalán. Meg pl csinálja mondjuk kb 10 percig és megkérdezi, hogy ennyi elég lesz vagy még? Totál lelombozó az egész nekem, nem tudok felizgulni sem.

Ti ilyen helyzetben türelmesek lennétek vagy hagynátok , vagy ha lenne egy olyan ember, akivel jó a szex a háta mögött inkább szeretőt tartanátok?


25N


2021. szept. 19. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Én nem adok lejjebb az igényeimből, viszont van gerincem. Tehát én szakítanék, mert nekem nem kielégítő, de nem csalnám meg.
2021. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Sose csalnék meg senkit, de mivel nekem fontos az orál ezért szakítanék.
2021. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tudnék olyan emberrel lenni, aki nem nyal ki rendesen
2021. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
egybol a megcsalas komolyan? hanynom kell toled. inkabb szakits vele, aztan baszasd magad massal..
2021. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Aki az ágyban nem figyel rád, önző kis pöts, nem akar neked örömet szeretni, tojik arra mi hogy jó és hogy nem az olyan az élet más területein sem lesz sokkal jobb. Szóval akár félrekúrsz, akár nem azé' átgondolnám van-e értelme ennek a kapcsolatnak. Akkor meg már korrektebb ha nem félrekúrsz, hanem előbb lezárod azt ami nem jó.
2021. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az #1 írta.

Az a baj, hogy ezt már nem lehet megváltoztatni, neked kell eldönteni, hogy elfogadod ezt a helyzetet vagy sem. Nem fog hirtelen lelkes lenni és te meg rá dogaz feszülni egyre jobban, az első perctől az lesz a fejedben, hogy neki ez teher és nem is fogod tudni élvezni egy pillanatát se. Innentől meg eldöntöd, hogy hanyagolod a nyalást vagy szakítasz. Szerintem az utóbbi okosabb lenne, de el tudod dönteni, hogy van-e annyira csodálatos ember, hogy ilyen kompromisszumokat hozz érte

2021. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát te sem vagy főnyeremény, ha egyből félredugnál.
2021. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért itt vannak mentő körülmények, szóval nem csoda ha félrekúrna a kérdező. Milyen lelombozó lehet, szex közben ezt hallgatni hogy"na , elég már?" Nem ez amit szeretnénk hallani a másik szájából. Nem tudom hogy szereted-e, hogy mennyire hajlandó változni, de ha más helyzet nem létezik, ne dugj félre! Szakíts előtte!
2021. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De te gondolom tökéletesen csinálod neki kérdező.
2021. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, akár azt is, hogy egy "profi"val kinyalatod magad előtte, hogy tanuljon, akár lány is lehet, ha nem akar férfit.
2021. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!