Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy oldjátok meg a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjátok meg a szexet, ha a pasi nagyon kevés ideig bírja és egymenetes?

Figyelt kérdés
Van, aki így szexel tartós párkapcsolatban? Mennyire kielégitő a szex, és milyen technikákat alkalmaztok?

2021. szept. 20. 09:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%

Máshogy is lehet gyönyört okozni.

Pl a mostani párom a legnagyobbat ujjazással tudja élvezni. A nyálas, a dugás is jó neki, de az a non plus ultra...😳

2021. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én pl nem szeretem kimondottan a nyalást, ujjazást (kellemes de nincs orgazmusom) én csak aktus közben tudok elélvezni. Ha nagyon ki vagyok éhezve ehhez elég 5 perc, de csak a megfelelő tempóval, amugy átlag 10-15perc. Ha állandóan meg kell állni akkor persze nem tudom élvezni. Tehát azt mondanám ez függ az adott nőtől. Valaki el van nyalással előjátékkal, más kifejezetten az aktus alatti orgazmust igényli. Neked kell olyan partnert találnod akivel passzoltok.
2021. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Másikkal
2021. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer nagyon nagyon nagyon szerelmes voltam egy pasiba, aki így működött. Borzasztó volt. Minden passzolt, csak ez nem. Ez is közre játszott a szakításban. Egy életet nem tudnék erre építeni sajnos.
2021. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

Ha a csaj csikló orgazmusos: nyalás, kézi csikló izgatás, csikló vibrátor

ha a csaj hüvelyorgazmusos: vibrátor, műpénisz, (esetleg ujjazás, ha elég neki az ujj is).

2021. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Akkor félre dug a nő.
2021. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

#16

Az igaz, hogy akkor a nő ki akar próbálni igazi férfit is aki meg tudja rendesen dugni, de a kiegészítő módszerek is jók lehetnek.

2021. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen működhet a segédeszköz, közben persze nem kell elkényelmesedni, foglalkozni kell a fejlesztéssel. Idővel azért lehet nyújtani az aktus hosszát, türelem és megfelelő partner. De azért egy nőnek sem helyettesíti feltétlenül a hús-vér pénisz általi orgazmust a dildó és társai, nálam biztos nem működne.
2021. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem ilyen, de ha ilyen lenne, az se zavarna, és semmi extrát se várnék el helyette, maximum néha egy kis masszázst. Olyan lányt keress, akit kevésbé érdekel a szex.
2021. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kb úgy, mint ahogy a férfiak, amikor a nő egy faluba!! Hagyom, hogy megfejtsd!
2021. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!