Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha bármit csinálhatnál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bármit csinálhatnál a szexi tanárnőddel, akkor mi lenne az ? Szeretkezhetnél vele, lehúzhatnád róla a bugyiját és a szájába tömhetnéd, megfoghatnád a formás melleit, BÁRMIT ami az eszedbe jut. Mi lenne az ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Régebben már megtörtént amit akartam azóta más nincs.:)
2021. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Hány ilyen kérdés lesz még ma?
2021. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem addig kérdezi amíg valaki ki nem talál neki egy szaftos sztorit estére amire recskázhat.
2021. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy tartson meg meztelenül egy órát csakis nekem és utána adnék neki egy vibrátort, amit előttem próbáljon ki.
2021. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Bdsm foglalkozást tartanék neki, elég komolyan.
2021. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Pucéran kell házimunkát végeznie egész nap, aztán BDSM, szerepjatekokkal, de előtte a munkától megizzadt, savanyú talpait kényeztetném mindenhogy.
2021. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Kinyalnám alaposan, aztán hagynám spontán történni az eseményeket.
2021. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kérném tőle, hogy öltözzön fel szexin, tanárnősen, és fenekeljen el egy pálcával. Adjon feladatokat, pl. le kell írnom a táblára 100-szor egy mondatot. Én persze meztelen vagyok végig. Akárhányszor elrontom, egy nagyot húz a fenekemre a pálcával. Ezután egy verset kell bemagolnom. Ahány hiba, annyiszor egy körmös. Majd végül bonyolult feladatokat kell megoldanom. Ha sikerül mindent megoldanom hibátlanul, akkor elélvezhetek, úgy hogy kiveri nekem. Ha elrontom, akkor ahány hiba, annyit kapok a s . ggemre pálcával...
2021. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkérném, hogy ötösre zárjon le év végén.
2022. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!