Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az tényleg igaz,hogy ma már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz,hogy ma már sok családon belüli szex? F24

Figyelt kérdés
Van egy chat oldal ahova néha feljárok és olyanokat hallok és olvasok ami után fogom a fejemet de főleg amikor meghallom hogy sokan szexelnek családtaggal.Mi abban a jó egyáltalán?Nem értem az egészet.

2021. szept. 21. 17:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem a családon belüli erőszakról hanem a családon belüli szexről amikor mindketten benne vannak a dologban.
2021. szept. 21. 18:36
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha van egy büdös rokonod, akkor az családon belüli erős szag.
2021. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy gyakoribb-e mint régebben, vagy csak többen vallják be, köszönhetően az internet anonimitásának.

Nem mondanám gyakorinak, de valóban előfordul, és messze nem csak a "kisebbségi" körökben, én is tudok néhány konkrét esetről.

Persze talán még mindig több a nem konszenzusos "kapcsolat", de azért van mindenre példa.

Az azért nem állítható, hogy ez elterjedt, vagy gyakori lenne.

2021. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#2 topkomment :D
2021. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Létező dolog. Nem szokták nagy dobra verni, de sokan csinálják. Hány kamasz fiú van aki gerjed a növérére, hugára, anyukájára. Meglesi őket zuhanyzás, napozás, öltözés közben. Lenyúlja a használt bugyijukat, esetleg a számítógépükről telefonjukról az intim privát fotókat és ezekre kényezteti magát. Nyilvan ez idővel vagy kiderül vagy sejteni kezdik általában. Innen már csak egy lépés hogy valamelyik családtagban is szintén legyen annyi kíváncsiság hogy kialakuljon valami. Nem mondom hogy normális dolog. De ez van. 18L
2021. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40%
ami neme roszakon alakul szerintem az csak anya-fia vagy fiu lanyteso között lehet ha aa nő enged..a fiuk ösztönösen felizgulnanak,ha ilyen helyzetben lennenek
2021. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!