Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendben lenne az, ha titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben lenne az, ha titokban szexkapcsolatot alakítanék ki egy férfival, miközben a családom nem tud erről? 20/L

Figyelt kérdés

Egy csalódásokkal teli komoly kapcsolaton vagyok túl egy éve és pár napja döntöttem el, hogy nincs szükségem egy új komoly kapcsolatra (legalábbis egy ideig). Szeretném egy kicsit élvezni az életet, de a családtagjaim mindig is elvették tőlem ezt a lehetőséget. Pl: soha nem mehettem bulizni, hiába múltam már el 18.


Most annyiban változott a helyzet, hogy már egy kicsit sajnálnak engem, hogy ennyire nem szocializálódtam, (nincsenek barátaim, magányos vagyok) szóval talán már nem lennének annyira szigorúak, ha egy kicsit kilépnék a komfortzónámból. Szerencsére távol vagyok tőlük. Anyám mondjuk közelebb van, de nem szoktam vele találkozni bizonyos okok miatt. (Alkesz)

Viszont félek, ha kitudódik, mivel akkor is egy ribi voltam a szemükben, (ki is mondták) amikor komoly szándékokkal voltam kapcsolatban valakivel. Anyum pedig olyan, hogy bárkit szétverne a heves indulatai miatt.

Nem tudom, hogy belevágjak e. A férfit valamennyire ismerem, tehát nem random alak lenne. Az biztos, hogy nem lenne hosszútávú, mivel nem itt lakik, de szívesen utazik ilyen szándékkal is.



2021. szept. 17. 23:47
A kérdező szavazást indított:
Vágj bele, de csak titokban
Vágj bele, de szólj nekik erről
Ne vágj bele
56 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a családodnak ehhez?
2021. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen családban felnőni ge.ci...

Támogatlak egyébként

2021. szept. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

“szívesen utazik ilyen szándékkal is”


Ez egy igazi úr!

😂

2021. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rád és a szeretődre tartozik senki másra. Csináld úgy hogy ne tudódjon ki. Egy valamire figyelj csak... ne "szerelmesedj bele", kontrolláld az érzéseidet amíg nem tudod hogy a másik is nyitott lenne komolyabbra fordítani a dolgot. A legtöbb szexkapcsolat ezért ér csúnya véget. Az egyik fél túlgondolja és a visszautasítás miatt sz.rabbul jön ki belőle mint ahogy belevágott.
2021. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Felnőtt nő vagy, azt csinálsz, amit akarsz. Nem kell velük foglalkoznod, ha nem akarsz.


A gond nem ebből lesz, hanem az egész helyzetből. A környezetemben is voltak ilyen "jajj, komoly kapcsolat után csalódtam, ezért most élvezni akarom az életet" lányok. Megcsinálták és mind kiégtek. De, tényleg. Kivétel nélkül. Fogalmam sincs, hogy ennek mi az oka, de utána már nem is tudtak normális kapcsolatokat kialakítani, hiába akartak.

2021. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jan ez ismerős, én is pont ilyen családban nőttem fel. Szinte ugyanezeket produkálták szüleim, egyszer még a rendőröket is rám hívták, mert nem mentem haza délután 6ig (télen ilyenkor már sötét van). Én titokban találkoztam 18 évesen egy férfival, szerencsére közel is lakott. Szüleimnek mindig azt mondtam barátokkal leszek pár órát meg hasonlók. Akkoriban már ha nem volt fiú a dologban, elengedtek kisebb időkre késő este is. Én nem bántam meg, nem érdekelt hogy hazudtam. Ha egyszer kikényszerítik, hogy ne mondj igazat, akkor nincs mit tenni.. Nagyon káros az ilyen viselkedés a gyerekre nézve, persze ezt a mai napig nem fogták fel

N

2021. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A rendőröket egyszer rám is hívták délután 3 órakkor, mert véletlen tovább beszélgettem az akkori általános iskolás barimmal.:)
2021. szept. 18. 00:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálam is ez volt, de írtam is nekik sms-t (kötelező volt mindig jelenteni, hogy hol vagyok éppen és mit csinálok), hogy a suliban vagyok, óra után bent maradok beszélgetni. Egy sms-üket nem láttam utána és már ordítva hívtak fel, hogy rendőrt küldenek rám:)
2021. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vágj bele. :)
2021. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy és egyedülálló. Mi közük hozzá?
2021. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!