Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zajlik a való életben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik a való életben, hogy csak úgy megujjaznak egy nőt, aki nem a párja a nőnek?

Figyelt kérdés
30 éves, férjezett nő vagyok de én még nem kerültem ilyen helyzetbe, de izgat. Hogy alakul így az ilyen, milyen szituációba?
2021. szept. 21. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
hát úgy hogy átjössz
2021. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én szórakozóhelyen ujjaztam hozzád hasonló férjes nőket. Ittasan, tánc közben nincs már gátlás. Úgy alakul. Egy átkarolás, nadrágon át való simogatás után, már elindul a kéz a bugyiba. Ha nincs ellenállás, akkor nem is áll meg...
2021. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ahány helyzet, annyiféle módon zajlik egy ilyen eset
2021. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Alkalom szüli, nem csak a tolvajt. 🤩🤩
2021. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
"Csak úgy" nem szokott senkibe becsúszni 1-2 ujj, megelőzi némi társalgás, kommunikáció, csók meg hasonló. Ilyen szitut akarsz, tessék: lemész egy szórakozóhelyre és hagyod hogy felszedjenek, swingerbe ott még meg is dugnak, vagy válaszolsz az itt beömlő privikre, merthogy kapni fogsz párat az tuti 😂 (az erkölcsi részét meg nem kommentálnám - mármint hogy félre akarsz kúrni)
2021. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem tudom elképzelni, bár nem is vágyok rá hogy idegen pasik nyúkáljanak bennem.
2021. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy ide fekszel most mellém te férjes asszony és szétkényeztetem minden porcikáját a testednek. 33F
2021. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Ezt úgy hívják & ib@nckodás magyarul.
2021. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak úgy" tuti nem történik ilyesmi vadidegenek között, hacsak tényleg nem piásan egy tánctéren. De egy bármilyen platformon lebeszélt szituációs játéknak már el tudom képzelni ezt két idegen között is, és ehhez pl. egy késői időpontra szervezett találkozón (mondjuk egy sötét parkban) még tetszeni sem igazán kell egymásnak, max. nagyjából alkatra, a nevek meg pláne nem számítanak. És ez most fel is húzott, pedig ilyet még nem csináltam... 😄

F44

2021. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszteri bulin, egy műv. házban a feleségemet tánc közben ujjazta meg egy idegen pasi, később egy haverja is lekérte tőlem, vele a mosdóban csinálta ugyanezt.
2021. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!