Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok direkt vesztek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok direkt vesztek fel munkahelyre olyan nadrágot amin átüt a tangátok formája ,színe ha lehajoltok? És direkt vesztek fel olyan toppot, ami nem takarja a melleiteket ha lehajoltok? Van hogy munkahelyen olyanikat látok hogy otthon ki kell vernem

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 20:24
1 2 3 4
 21/32 LuckyLevi ***** válasza:

20-as

Es miert? Hogy a tobbi no nezegessen?

Es Te is izgatottan nezegeted oket a miniszoknyaban?

2021. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ha felveszi a miniszoknyat az azert van mert jol érzi magat benne, csinos. A nok is ugyanúgy megnezik a másik csajokat, lehet ez abbol kifolyólag hogy hu de csinos, de szep ruhaja van stb. Vagy lehet szimplan rossz indulatu is mikor a 200kg-s no felveszi a rövidnadrágot. De ugyanezen okokbol nezik meg a ferfiak is a noket. Es a 200kg-s miert hord rövidnadrágot? (Miért ne? Melege van, illetve jol erzi benne magat.)
2021. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 LuckyLevi ***** válasza:
100%

Nekem ez fura. Egy csaj kirakja a teljes combját, csak a segge nincs kint. Mindezt a többi nőnek, ők pedig nézik, hogy de szép combja van. A pasik, meg hülyék, ha odanéznek, hiszen ez nem is nekik van kitéve. Kíváncsi lennék, hogy olyan helyen, ahol csak csajok vannak ugyanúgy öltözködnek...

Félreértés ne essék, lehet igazad van. De az Én logikámmal ez szembemegy.

2021. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Hat figyelj. En dolgoztam egy olyan helyen ahol gyakorlatilag csak nok, lanyok voltak a mi reszunkon. A kotelezo munkaruha feher volt. Azt tudd hogy azon minden atlatszott. Ennek ellenere sokan tangaban, neon szinu cuccokat felvettek. Elmondom, hogy en is. Es nem azért hogy mutogassam. Hanem mert a tangat jobban szeretem. Es az h szinesek voltak. Hat en nem veszek direkt azert feher fehérneműt hogy a munkaba passzoljon. Csak olyan fehérneműt veszek meg ami tetszik.

Ezt a kiteszem a labam dolgot es mutogatom szerintem rakd felre. Ha nyár van igy is ugy is ha csinos a csaj rovidebb cuccokban fog járni. Inkabb orulj neki. Anyukam például tanár. Mindig szoknyaban jar. Sosem ertettem hogy miért.(nala ez az odaillő oltozet, terdig ero szoknya + valamilyen blúz + lofarok) ha varosba megy, vagy vásárol akkor nadrágba megy. Ha otthon van akkor melegítő vagy egy jo nagy póló (idojaras függő).

2021. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 LuckyLevi ***** válasza:

Engem a tangas dolog nem erdekel. A tangas azt nem is latom annyiszor, azert a csajok nagy resze erzi, hogy az eleg idiotan nez ki.

A combkirakassal sincsen gondom, orulok neki. De egyszeruen nem tudom megemeszteni, hogy ezt a csajok egymasnak csinaljak. :D Es nem a nyarrol beszelek. Bar azt se gondolom, hogy egy punibavago forro gatya eletetment mondjuk egy terdigero szoknyahoz kepest. Es, akkor a csajok a pasiknak nem is akarnak tetszeni, csak egymasnak? Vagy mit vesznek fel, ha a pasinak akarnak tetszeni? Lehet nyitok egy uj kerdest, mert ez feldolgozhatatlan a szamomra. :D

2021. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ez egyébként baromság hogy mas noknek akarnak tetszeni. Szerintem maguknak. En legalábbis igy vagyok ezzel. Meg minden helyzet, idojaras, szemelyiseg fuggo. Van aki telen kimegy miniszoknyaba, 1 o ugy erzi jol magat 2 tényleg kiteszi ami van(ezeket hivjuk rib*ncnak).

Igazából ez az oltozet akkor is lehet ha például tenyleg valakinek fel akarja hivni a figyelmét. Ugyan ez igaz hajra is.

Lehet egyfajta versenges is, hogy en jobb csaj vagyok mint amaz.

Nem kell egybol arra gondolni, hogy minden a férfiaknak szól.

Meg sajnos manapsag ez a mindent kiteszek dolog elfogadott. Nezd, mindehol ezt nyomjak.

2021. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 LuckyLevi ***** válasza:

Azt hiszem igy mar jobban ertem. Szoval mondjuk tetszik neki a laba es szereti, ezert kiteszi, mert azt akarja mutatni, ami szep. De csak ugy altalanossagban, nem konkretan a pasiknak, vagy konkretan a csajoknak.

Mondjuk, ha az arcom egyik felen lenne egy sebhely, a masik fele tunderszep lenne, akkor nyilvan a sebhelyes reszt eltakarnam a hajammal, a masik felet meg mutogatnam, de nem a noknek mutogatnam, meg nem a pasiknak, csak ugy altalanossagban az emberek fele.

Amugy nincs bajom azzal, ha kiteszik, ami van.

Es a puniba vago nadragok, vagy leggingek. Ahol meg a legtapasztalatlanabb srac is kiszurja meterekrol a csaj csiklojat?

2021. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

En igazából ha tehetnem mindig hordanek maszkot, mert csunya az arcom. De egyszerűen nem elfogadott😂😂 most beteg vagyok, úgyhogy hordom de kapásból kaptam erte az ívet.


Nyilvan ha neked is van olyan reszed amire buszke vagy szivesen megmutatod. Például jo a karod, akkor szívesebben veszel fel trikót, es jol is érzed magad igy.


Hmm a tevepatas dolog szintúgy szemely kerdese, nagynéném szeret úgy oltozni. Es nem szegyenli, se semmi. Pedig o 58. Erre őszintén nem tudom magyarazatot adni. Van aki melltarto nelkul jar es latszodik a bimbije. En mar ettol rosszul ereznem magam.

2021. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 LuckyLevi ***** válasza:
Azt hittem eddig, hogy mindenkinek bejon a sajat arca... Mindegy, ez mas tema, meg valoszinu a tevepatas tema is. Vagy esetleg ok a punijukat szeetik a legjobban igy azt teszik ki. En az orromat szeretem, de azt ugysem lehet eldugni. :)
2021. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem. En speciel utálom. Addig van jo napom amig nem kell tukorbe neznem. Ha lenne csador egy aldas lenne.

Ujabban amit en nem ertek, pl ocsem elkezdett necc harisnyát hordani. Meg eleg sok fiu ujabban leggingset.

Nekem ez a fura..oke a leggings eleg kenyelmes.

2021. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!