Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok direkt vesztek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok direkt vesztek fel munkahelyre olyan nadrágot amin átüt a tangátok formája ,színe ha lehajoltok? És direkt vesztek fel olyan toppot, ami nem takarja a melleiteket ha lehajoltok? Van hogy munkahelyen olyanikat látok hogy otthon ki kell vernem

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 20:24
1 2 3 4
 31/32 LuckyLevi ***** válasza:
Neha filoztam ezen, hogy, aki tenyleg ilyen durvan ronda, az tudja magarol, meg, hogy az milyen erzes lehet vajon? Amugy van csador, bar lehet otthon megkoveznenek erte. Necc harisnya, az kicsit kocsinek tunik. Vagy csak alter. :)
2021. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben. Meg mindnekinek mas ugye a szepseg. De én példaul tudom magamról. Es hat eleg sokszor rossz erzes. En leginkább ki sem mozdulok. Iskolaban sajat magam zartam ki es inkább elvonultam. Hat nem értékelik a csadort sajnos, pedig nagyon sokat tud dobni. Hala a koronanak kaptam egy esélyt hogy valahova be tudjak illeszkedni. Elso naptol kezdve maszkot hordtam, mert ugye kotelezo volt. Senki sem tudta hogy nezek ki. Mertem az emberekkel beszelgetni, megkedveltek. Miutan eltunt a maszk. En megint elkezdtem kizarni mindenkit, szunetben oltozoben elbujni. Utana 2 honapig depressziós voltam, hogy elvesztettem az egyetlen eselyem a normalis eletre. Volt egy ongyilkossagi kiserletem, ami ott meg is szakadt h anyukam szivrohamban osszeesett elottem, es rendoroket hivtak ram. Azota bejarok megint meloba, túlélem a napokat. Mindennap varom h vegre haza juthassak.


Hat nem tudom, de most ez is vmi divat, vmi enekes kezdte el.

2021. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!