Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, cuckold kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, cuckold kapcsolatban nektek milyen érzés mikor a párotok randira készül, míg távol van és mikor hazaér?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egymás előtt szoktunk mással szexelni.
2021. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó és kellemes, izgalmas várakozással teli érzés - mivel együtt megyünk nem külön járunk el 😂
2021. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Sajnos még nem tudom.
2021. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó. Ilyenkor szeretné azt mondani az ember, hogy ne menjen. De egy ilyen kapcsolatban úgyis elmegy a nő a szeretőjéhez, tehát mindenhez jó pofát kell vágni. Nehéz, de el kell fogadni, hogy semmit sem tehetek, ma (is) magáévá fogja tenni egy másik férfi a feleségemet.

Akármilyen későn jött haza, mindig ébren vártam. Csak az jár az eszemben, hogy egy másik férfinak teszi szét a lábait.

Amikor megjött, akkor egy pillanatig haragudtam, aztán örültem, hogy visszakaptam. Mivel órákon át csak arra gondoltam, hogy kefélnek, ezért felizgulva vártam.

2021. szept. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura érzés. Egy adrenalinlöket. Végtelenül izgató és nagyon lehangoló egyben. Nehéz leírni annyira sok érzés kavarog olyankor bennem.

A feleségem ilyenkor órákat készülődik a tükör előtt, kiválasztja azokat a ruhákat, fehérneműket, tűsarkút amiket nekem sose vesz fel. Néha még meg is jegyzi viccesen, hogy milyen rossz lehet h nekem nem vesz fel ilyesmit, pedig tőlem kapta őket ajándékba. Van h megkérdez h "na milyen? jól áll?" végignézek rajta és legszívesebben nem engedném el és azonnal magamévá tenném de úgyse engedné, meg aztán az erényöv is rajtam van.... ilyenkor legszívesebben visszacsinálnám az egész cuckoldot, erényövet, bdsm kapcsolatot.. de csak pár percig tart ez az érzés, mikor az ajtót becsukja rámtör a tehetetlenség érzése és tudom h valamivel el kell foglalnom magam, mert a fantáziám gonosz játékot fog űzni velem, ha elképzelem hogy miket csinálnak épp. Ilyenkor igyekszem lefoglalni magam, ha más nincs akkor házimunkával, van abban valami izgalmas és megalázó egyben hogy én itthon takarítom a lakást közben a feleségem másokkal szexel.


Szinte mindig ébren várom, általában éjfél, esetleg 1-2 körül szokott hazaérni, csak nagyon ritkán alszik ott bár akkor ír egy üzenetet (esetleg néhány extra részletet is hogy mit csinálnak, vagy küld egy képet, csak h semmi esélyem ne legyen jól aludni). Az esetek nagyrészében ilyenkor csak néhány szót beszélünk és elmegy aludni, de van h kienged az erényövből és szexelünk, meg olyan is van h én kényeztetem. De általában fáradt hozzá érthető módon.

2021. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én feleségem a fürdőszobában készülődött, tehát semmit nem láttam az előkészületekből. Néha szólt, hogy jöjjek segíteni, ami általában azt jelentette, hogy kikérte a ruhájáról a véleményemet. Ami persze leginkább a fehérneműt jelentette. Volt, hogy alul nyitott bugyit vett és megkérdezte, hogy szexinek tartom-e. Azonnal nekiesetem, de közölte, hogy erre most nincs időnk, most mosakodott és amúgy sem nekem vette fel. De ezt a hatást várta, tehát ebben megy és majd éjszaka elmeséli, hogy a szeretőjének is tetszett-e.

Többnyire nem tudtam, hogy mi van a miniszoknyája alatt és a blúza alatt. De abban bizotos voltam a randiruhái alapján, hogy a megérkezése után legkésőbb 5 perccel már akcióban lesznek.


Valóban folyamatosan foglalkozni kell valamivel, mert csak azon járna az agyam és el is durrannék pár alkalommal. Annál pedig nem is lehet kellemetlenebb, hogy a feleségem megjön a szeretőjétől, aki többször magáévá tette, nekem pedig fel sem állna, ha végre alkalmam lenne szexre. Ha megérkezik és megkérdi, hogy mi csináltam egész este, akkor nagyon szánalmas lenne azt válaszolni, hogy arra gondoltam végig, hogy ő... Ennél sokkal jobb a lakás takarítása. Minél több időt tölt a szeretőjénél, annál kevesebbett kell házimunkával foglalkoznia. Gyakorlatilag megjutalmazom azért, mert mással szeretkezik. Úgy fogadom, mint egy hercegnőt...aki még azt is megteheti, hogy mással szexel.


Ő boldog, hiszen órákon át kefélhetett a szeretőjével és én egy rossz szót sem szólok. Én fel vagyok izgulva, mert minden tevékenység ellenére csak arra gondoltam... Ezért szeretkezni kezdünk, ami alatt elmeséli, hogy miket csináltak. Vagyis kényeztetni kezdem, ő pedig mesél. Ha nagyon áradozni kezd, akkor csak újraéli az estéjét a nyelvemen. De 50-50%, hogy én is magamévá teszem.

Nagyon-nagyon ritán alszik ott. Előre szól, hogy számítsak erre is, de csak akkor tudom meg, hogy ott aludt-e, amikor megjön. Ha másnap délelőtt jön, akkor alszom, mert hajnalban, reggel már elaludtam.

2021. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is az izgalmas készüléseket, a gyötrő várakozást, majd megérkezésekor a beszámolóját várom, amit egyszerre általában nem is tud elmondani, mert megszakítom ... Ezek általában elég gyors menetek, aztán folytathatja az élménybeszámolót.

2021. szept. 25. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!