Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel szakítottunk, gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szakítottunk, gáz ha kiverem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szakítottunk viszont a róla készült intim képekre verem ki, ez mennyire gáz? vagy inkább a felejtés miatt ezeket is törölni kellene mert jó rá gondolni és tudni hogy én is voltam vele és benne:P



Szóval ez mennyire gáz?


23/f



2021. szept. 22. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
normalis, csak bosszubol ne kuldozgesd senkinek, ne rakd fel a netre, stb. csak tartsd meg magadnak:)
2021. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, majd ha lesz egy új csajod leszoksz róla.
2021. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Mikor szakítottatok? Ha egész friss, akkor nem gáz. Ha egy hónapja, akkor kezd problémás lenni a dolog. Ha pár hónapja, akkor töröld a rákba a képeket és térj észre haver. Ha még régebben, akkor keresd fel orvosodat, gyógyszerészedet...
2021. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé..
2021. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem gaz, ha csak egy rovid ideig csinalod aztan leszoksz rola. En mindig torlom az ilyen kepeket, szerintem nem lenne szerencses ugy ismerkedni, hogy exekrol ilyen kepeket orzok.
2021. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de jól látod a dolgot... aki folyton a múltba néz az s.ggel megy a jövőbe! Akkor lesz új csajod ha le tudod zárni és tudsz nyitni mások felé.
2021. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem gáz én is levertem a csajt mikor szakított.
2021. szept. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2021. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Viszont ha új csajod lesz tüntesd el azokat a képeket, töröld ki h még véletlen se jusson eszedbe. Én a barátnőm rajtakapott hogy az excsajom képeire verem és hát nagyon-nagyon fasírtban voltunk hetekig, nem volt egyszerű kiengesztelni.
2021. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!