Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, lányok, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok, milyen vastagságú hímvessző a legélvezetesebb, esik a legjobban?

Figyelt kérdés

Idővel vettetek észre változást? Szülés után változott, vagy nem, hogy ugyanaz a vastagság ugyanúgy jól esik, vagy már kevés az élvezethez?


Itt én most természetesen nem arra gondolok, hogy partnerfüggő, h mennyire figyel rátok a párotok, és attól lesz élvezetes, mert azt alapnak veszem...



2021. szept. 23. 10:30
A kérdező szavazást indított:
4cm alatti vastagságú pénisz élvezetes csak, szűk vagyok.
4 cm átmérőjű a jóleső.
4,5-5 cm - a tökéletes nekem.
Mindenképp 5 cm fölötti vastagsággal a legélvezetesebb a szexuális élet.
Hosszabb ideje tartó kapcsolatban vagyok, hozzászokott a hüvelyem a vastagságához, már nem annyira feszít
Szülés után kitágultam, nem élvezem már, mint szülés előtt.
Szülés után kellett idő, míg visszaállt a hüvelyem, de már olyan a szex, mint előtte.
Lényegében a szülés/-ek sem változtatott a szexuális életünkön, a regeneráció után is ugyanolyan jó.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Olvasd vissza a többi 325 ezer faxmérets kérdést. Uncsik már ezek!
2021. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Vastagságot pl soha nem mértem, a férjemét sem tudom, hogy mekkora, pedig 7 éve együtt vagyunk.
2021. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Napi fütyi méregetős megjött.
2021. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Soha a büdös êletben még nem tudtam és meg sem kérdeztem mekkora a farka és a farok vastagsága annak akivel vagyok.

Tág voltam szülés előtt és szülés után is.

Akármekkora lehet a farka a páromnak ha nem tudja használni akkor megette a fene a méregetést. A volt férjemnek nagyobb volt és vastagabb mint a mostani páromnak. Mégsem tudott soha kielégíteni vele. Most pedig egy kissebb farokkal tökéletes a szexuális életem.

2021. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Centit nem tudok de amit pont körbeérek a mutató és hüvelykujjammal az a legideálisbb számomra.
2021. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat :-)

De azt nem értem, aki érdemben nem akar, nem tud hozzászólni egy adott kérdéshez, az miért fecsérli egyáltalán az idejét, energiáját, és ezzel együtt bántja meg a kérdezőt a válaszával, még így, ismeretlenül is? Ennek a hasznát nem tudom felfogni... Hisz senkinek sem kötelező, csak az tegye, aki jó szívvel válaszol.

Tisztelet a kivételnek.

2021. szept. 23. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4,5-5cm vagy vastagabbal a legjobb a nőknek. A 4cm túl vékony. Aki arra szavazott, az 100%, hogy vagy férfi vagy nem tudja, hogy mi mekkora.
2021. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!