Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a méhszájat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a méhszájat megérinteni? Akár ujjal, vagy farokkal?

Figyelt kérdés

Kiáll? Érdes? Milyen tapintásra?


Én lány vagyok, de nem merném magamnak megérinteni. + szűz vagyok még :D



2021. szept. 23. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Kemény pénisz makkját érintetted már?

Pont olyan.

2021. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én értem már el ujjal, olyan fura, kemény, és érzed, hogy onnan nincs tovább.
2021. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tovább, de izgalmas körbe simogatni.
2021. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Az xvideos[pont]com oldalon keress rá AdalynnX videóira. Ő csinál érdekes dolgokat, többek közt a méhszájába is bedug dolgokat.
2021. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kemény, mitől lenne az??? A méhnyak külső része. Ha erős, hirtelen nyomás éri akkor igen kellemetlen, fájdalmas érzés.
2021. szept. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furi érzés, nem szeretem megtapizni, de simán felérek addig, alacsonyan van a méhem. Olyan, mintha egy pici, kiálló, kemény, de csúszós felületű dudor lenne ott, közepén egy lyukkal, és körbe tudod tapintani a külső részét. A lyuk meg nagyon pici.
2021. szept. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Sokszor tapasztalom, kissé izgató, farkammal értem már el többször az alagút végét :)


Tanulni nem tudok, más adottsággal kell élnem, de már szigorúan párkapcsolatban

2021. szept. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kemény, dudoros
2021. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy rugalmas, sima felületű, kemény fal, középen pici lyukkal, ami körül kitapintható duzzadt hengeres gyűrű van. Érdekes megérinteni. De nem szeretek odáig nyúlni, mert félek, hogy valami bajt okozok ott már, és a másik félnek sem kellemes érzés.


Farokkal csak egyszerűen annyi, hogy megakadsz, más érzést nem kimondottan tudok én legalábbis úgy kivenni. Általában női oldalról fájdalmas felszisszenés követi, szóval ez sem jó.

2021. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!