Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány azt mondja hogy ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja hogy ő szeretne majd gyereket. De a mostani viselkedése eléggé ribis, mikor fog lecsillapodni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, meg a viselkedése is nagyon aranyos, csak ez a kicsapongó, nem túl őszinte, megbízhatatlan, fiúk után rohanó viselkedése nagyon taszító.

Annyira szeretném azt hogy lenyugodjon és úgy ismerkedjük.

Most 21 éves.


2021. szept. 24. 09:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Nem te vagy az a retardált aki folyton ugyanazt mondogatja és nem képes semmit felfogni a másik mondandójából?"

Hm most, hogy így mondod LEHET, mert nem értem mire célzol:) Ha legalább tudnám miről beszélsz konkrétan, akkor kapnál egy IGEN/NEM választ, de látom az elején még konkrétan ment ("nem értesz a pszichológiához", "pszichológus tagadó") most már még az se, mert még a végén ebbe is belesülnél:D


De látom végig kapod a pofonokat, mert már úgy be vagy sértődve, hogy öröm nézni. Mint egy kisgyerek aki földre veti magát és hisztizik:D

A nagy "pszichológus" akit az érzelmei irányítanak:D

Maradj csak az empátiánál, az való neked. Oda nem kell kell más csak sajnálkozni, na meg néha érzelmileg kirohanni. Ez a kettő pedig azért megyeget:D

Bíztam benne, hogy olyan csúcsdolgokat felsorolsz mint pszichológus, mint a stockholm szindróma vagy a tömegben lévő felelősség megoszlás vagy befolyásolás, hogy így bizonyítsd mennyire értesz a dolgokhoz. Esetleg egy pygmalion hatást még bedobsz, mert ezek aztán mindenki által rejtett dolgok:D

Meredekebbre nem is merek menni, mert még a végén pénzt kellene kérnem.

2021. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Akkor csak hogy ne legyél elveszve, egy példát újra írok, hogy miért nem válaszolok érdemben rád(mikor már korábbi válaszomban elmondtam hogy nem kívánok veled vitázni, és meg is indokoltam, de úgy tűnik ezt nem voltál képes felfogni):

Konkrétan olyan dolgokat állítasz amik nem igazak; pl. mikor kérdőre vontalak ezzel a bolond pszichológussal való azonosítással kapcsolatban, te azt írod "Senki nem beszélt erről. Én csak elmondtam mi áll emögött a pszichológusunknak", miközben ilyen, hogy elmondod mi áll emögött NEM TÖRTÉNT.

Szóval köszönöm, erre nekem nincs időm.

2021. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Te tényleg valami hülye vagy és ez nem vicc:D

"mikor kérdőre vontalak ezzel a bolond pszichológussal való azonosítással kapcsolatban, te azt írod "Senki nem beszélt erről. Én csak elmondtam mi áll emögött a pszichológusunknak""


Oké akkor lássuk is csak mi is a valóság:

"(A pszichológust kereső pszichológust pedig végképp nem értem minek kevered ide és) azonosítod velem. Egy igen/nem kérdést feltettem amire nem érkezett válasz:)"

Itt sehol egy kérdés nincs, így nincs kérdőre vonás...

Pl. A barátodnál voltál. Ez kijelentés. Nem úgy volt, hogy a barátodnál leszel? Ez pedig amire te gondolsz:) Látod ott a végén a kis kérdőjelecskét?

"Nem értem miért azonosítod velem." Kijelentés. Sehol egy kérdés, így nem tudom milyen feleletet vársz egy kijelentésre:D


Ja és a "senki nem beszélt erről..."-ot másoljuk már be légyszíves egészében.


(Emellett próbálsz olyan szavakat a számba adni, mint a "pszichológus tagadó" ami próbál engem rosszabb színben feltüntetni. Ez pedig egy igen álságos, de hatásos dolog tud lenni ha együgyű a közönség akinek előadsz ÉS nem visszakövethető a szöveg, mert így azok számára akik nem tudják követni a dolgokat vagy a beszélgetést egyből lerombolod a képet ami rólam kialakult ezáltal önmagadat szimpatikusabba téve)


""Különösen ironikus hogy teszed ezt azután közvetlen, hogy arról beszélsz hogy nem kéne a másikról való képet lerombolni:D"

huhaaaaa

Senki nem beszélt erről. Én csak elmondtam mi áll emögött a pszichológusunknak:)

A különbség kettőnk között, hogy míg te szándékosan a "számba adod a szavakat", addig én szimplán annak fényében válaszoltam, hogy nem adtál választ egy eldöntendő válaszra hanem kitértél:)"


Neked nem időd nincs vitázni hanem ész érveid:D Ami ész érvet megpróbálsz bedobni azt meg szimplán annyi, hogy te ezt gondolod, de megerősíteni nem tudod.


Ja igen, segítek. "Miből gondolod azt, hogy én vagyok az a bolond pszichológus?" Ez egy kérdés.

Miből? Pszichológus vagy és ugyan olyan hülyeségeket irkálsz mint az irkált:D

2021. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Tehát most leírtál egy regényt aminek a lényege annyi hogy azon kötözködsz hogy a kérdőre vonás szerinted csak kérdéssel lehetséges, és az nem lehet kérdőre vonás hogy felhívtam a figyelmet a dologra, szóba hoztam a dolgot.

Elnézést uram, legközelebb úgy írom hogy:

"Nem értem miért azonosítod velem. Miért azonosítod velem?"

Komolyan vicc ez már

2021. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Tehát most leírtál egy regényt"

Bazd :D Hallottál már a másolásról?:D

Kis macskakörmök között az összes szöveg másolt, sőt a zárójelek közötti szöveg is az:D

Inkább hagyd a témát:D Eddig is gáz volt az egész, de már kezd még ennél is lejjebb süllyedni :D

2021. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

😂 ja mostmár a regény szóval van bajod, még valami?

(Persze érdemben nem tudtál reflektálni a válaszomra)

2021. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Azaz hozzátenném hogy elolvasni tényleg hosszú tehát még ez a (nonszensz) kritika sem állja meg a helyét. Szóval az igazi kötözködési tárgyad jelen esetben az hogy te nem "ÍRTÁL egy regényt", hanem "ÍRTÁL, DE NAGYRÉSZT MÁSOLTÁL egy regényt".

Kérem bocsásson meg hogy ilyen durvát ferdítettem

2021. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ez a szituáció kezd hihetetlenül hasonlítani arra, mikor Fókuszcsoport Ádám csinált egy videót Zsíros Deszkának egy áltudományos hülyeség videójáról, Zsíros Deszka válasz videójának lényege pedig az volt, hogy bevágott egy élő adásból egy részletet, amikor Ádám elég bénán olvasott fel egy szöveget, és ezen röhögött, témával kapcsolatos érdemi reflektálás pedig nem történt.
2021. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"(Persze érdemben nem tudtál reflektálni a válaszomra)"

Milyen válaszodra nem tudtam reflektálni??:DDDD


Hát b+ XD Te valami baromi alacsony lécű egyetemre játhatsz:D

"Azaz hozzátenném hogy elolvasni tényleg hosszú"

"Szóval az igazi kötözködési tárgyad jelen esetben az hogy te nem "ÍRTÁL egy regényt", hanem "ÍRTÁL, DE NAGYRÉSZT MÁSOLTÁL egy regényt"."

Össze vissza irkálsz, hosszúnak találsz kb 5 percnyi olvasnivalót:D Nektek nem voltak kötelező olvasmányok 1 oldal fölött?:D De ez igazából általános szint, sőt még mennyiségre ott is többet olvasnak:D


"Ez a szituáció kezd hihetetlenül hasonlítani arra, mikor Fókuszcsoport Ádám csinált egy videót Zsíros Deszkának egy áltudományos hülyeség videójáról, Zsíros Deszka válasz videójának lényege pedig az volt, hogy bevágott egy élő adásból egy részletet, amikor Ádám elég bénán olvasott fel egy szöveget, és ezen röhögött, témával kapcsolatos érdemi reflektálás pedig nem történt."

Hát igen, ez tényleg ez a szitu csak te itt mind a két szereplőt eljátszod egymagadban:D Hülyeségeket dobálózol majd semmi választ nem adsz amikor visszakérdeznek és utána meg hüledezel... Az pedig, hogy tőled 1-2 hülyeségedet kiragadni. Hát csak ennyit nehéz lenne, mert minden szövegedből másoltam ki a hülyeségeket, mert csak azt írtál:D Így azért nem kellett nagyítóval keresni:D

2021. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!