Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány azt mondja hogy ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja hogy ő szeretne majd gyereket. De a mostani viselkedése eléggé ribis, mikor fog lecsillapodni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, meg a viselkedése is nagyon aranyos, csak ez a kicsapongó, nem túl őszinte, megbízhatatlan, fiúk után rohanó viselkedése nagyon taszító.

Annyira szeretném azt hogy lenyugodjon és úgy ismerkedjük.

Most 21 éves.


2021. szept. 24. 09:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen az alaptermészete. Ez mindig benne lesz.

Ismerek olyat aki 45 és még mindig vadászik kapcsolatban is.

2021. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Sose lehet ezt megmondani. Van olyan lány akinek egy farok is elég egész életében, valaki abban szeret "úszni" és mindig a másikra törekszik. Esetleg ha jól kikeféltette megát és talál egy olyan pasit aki megfogja személyiségileg illetve szexuálisan is, akkor talán.


Gondolom hasonló korú lehet mint te, szerintem nem most. 25+ tól már lehet nézni a viselkedését, ha ott is ilyen marad akkor hagyni kell azt a hajót.

2021. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondom hogy mindenki de a legtöbb ilyen lány valami lelki sérülés miatt ilyen, szóval akkor változnak meg ha meggyógyulnak.
2021. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%

4

Osztom a vèlemènyt.

2021. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Mondok is pár példát. 3 lánnyal kerültem igazán közeli viszonyba, akik ilyen ribisek, folyton mással vannak stb. Itt vannak az előzményeik:

Az egyiket fizikálisan bántalmazta az apja, majd elég toxikus kapcsolatai voltak. A másiknak egy elég komoly gyerekkori traumája volt, később pedig megcsalta a férfi akitől fiatalon gyereket várt(elvetélt végül). A harmadik pedig elég rossz családi körülmények között élt, az apja börtönbe került, 16-17 évesen elköltözött otthonról, és voltak toxikus kapcsolatai is.

Az az igazság hogy a rossz családi háttér indít el egy olyan láncreakciót, aminek hatására tönkreteszik egymást az emberek lelkileg

#4

2021. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
Nekem is volt ilyen évfolyamtársam egyetemen ennyi idősen, aztán tökre megkomolyodott. Azóta férjhez ment, szép gyerekeik vannak, példásan nevelik őket, és nagyon boldogok együtt. Oké, alapvetően a facebookos bejegyzései alapján mondom ezt, mert közvetlenül nem nagyon beszéltünk azóta, élőben meg maximum évfolyam-találkozókon találkoztunk, de tényleg teljesen másnak tűnik a viselkedése, mint huszonegy-két évesen.
2021. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

6-os


Erre csak azt tudom mondani szerintem a töredékének vannak gondjai, akik így élnek...


Akiket én ismerek, semmi gondja a környezetében, nem volt összetörve sem, egyszerűen ragadt rá a celeb, picsa hatás és kész.

Van olyan ismerősöm, aki egy elég ismert énekesnek a húga, és 3 haverommal, egymas után keféltette meg magát (mondom már lehetne egy 4-es is nekik..), mellette drogozik pedig jól élnek, megvan mindene, a karrier sem az övé hanem a tesójáé, mégis ilyen.


Maradjunk annyiban a lányok 80%-át a tv, tik tok, insta, celebek és hasonló társai teszik olyanná amilyen, és hát erre van igény, így még azok a lányok akik normálisak, keveset sminkelnek, stb kezdenek áttérni erre, mert azt veszik észre nem kellenek senkinek (itt GyK-n is csomó ilyen kérdés van) és ez a szomorú szerintem.

2021. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Egy pár évig még ismerkedik, szaladgál a fiúk után.

NA persze azért néha meg is áll nekik . Sőt, van ott több minden is.

2021. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

Igen, igen ez a traumás dolog. Persze, egyik azért ilyen mert apja megölte magát a másik meg azért mert megcsalta a pasija, harmadik azért mert szegények voltak, negyedik meg azért mert gazdagok.

Kifogás mindenre van. Az a nő aki szűz akar maradni érdekes módon nem veszti el egyik napról a másikra, ahogy az a csávó se ejt teherbe senkit aki nem szexel nővel...


Ilyen a természetük szimplán. Persze majd lehet lenyugodnak, de én nem vágyakoznék ilyen emberre, mert úgysem ismernéd meg igazán. Aztán meg ha olyan dolog derülne ki, akkor meg a kapcsolatnak simán vége van.


Ismerős is ilyen. Tipikus jó csaj volt. Rendes, kedves, szép csak hosszú kapcsolatok, majd bekattant nála valami és kidobta a több éves kapcsolatát mert neki kell a kaland, mert ő még fiatal. Azóta mint ember és mint nő is összement a szememben.

2021. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

#9

Látszik hogy semmit nem értesz a pszichológiához és még empátia sincs benned.

Amiket leírtam egyébként sem ők mondták nekem kifogásként hogy ezért viselkednek így, hanem pszichológus gyakornokként én jutottam erre a következtetésre. Ők valószínűleg nincsenek tisztában ezekkel az ok-okozati viszonyokkal.

2021. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!