Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, olyan partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, olyan partnert eltudtok fogadni (képzelni), aki a szexben nem egy stílust kedvel, hanem különbözőket, hol az aktív, hol a passzív szerepet?

Figyelt kérdés

Kedvedre való lenne egy olyan férfi, akit a kiegyensúlyozott romantikus szeretkezéstől, a szenvedélyes szexjátékokig sok minden érdekel, hangulattól függően. Hol macsósan aktív, irányító, erotikusan domináns (kis BDSM is belefér), olykor pedig a másik, passzív oldalon szeret lenni, amikor a nőtől igényli a domináns szerepet. Igen nyitott sok ötletre!

Vagy számodra kizárólag egyik vagy másik oldal jön be? Esetleg egyszerű, pár perces menetekre van csak igényed, különösebb fantázia, szexjáték nélkül?

Ha választanod kell, mi élvez prioritást, a külső, az egzisztencia, vagy a fantáziadús szexkultúra?



2021. szept. 24. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy ilyen férfival vagyok most együtt, és piszkosul élvezem :)
2021. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátom pont ilyen típus, és részben ez az egyik oka, hogy ennyire élvezem vele a szexet. Számomra a változatosság és a nyitottság az egyik legalapvetőbb dolog egy jó szexuális életben, már csak azért is, mert hangulatfüggő, hogy éppen mire vágyunk.
2021. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is meg én is ilyenek vagyunk. Bdsm-en belül switchnek számítunk, mindketten szeretjük mindkét oldal legváltozatosabb bugyrait.


De a hétköznapi életben meg pont ugyanúgy szeretünk szenvedélyesen szeretkezni, mint vadul lezavarni 1 gyors menetet.

2021. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!