Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák, ti irányítottatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák, ti irányítottatok már egyszerre több szolgát? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy enyhe domináns hajlamom, bár most megint vanilla kapcsolatban vagyok, úgyhogy elfojtom... Eddig csak egyszer volt szubom, de mostanában sokat fantáziálok arról, hogy egyszerre három biszex férfi szolgál.

Azt tudom, hogy én mit csinálnék velük, de arra vagyok kíváncsi, hogy más mit tett/tenne több szubbal egyszerre.



2021. szept. 24. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem is csak enyhe. :D
2021. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Bár én sub pasi vagyok, beszélgettem régebben itt egy domináns csajjal, akivel szóba került a több pasis dolog.

Ő azt mondta, hogy erényövben tartaná mindkét subot, és az egyiknek hátrabilincselné a kezét, majd levenné az erényövet róla. A másik, erényövben lévő subnak ki kellene vernie vagy le kellene szopnia hogy elélvezhessen. Ha megvan, akkor cserélnek és a másik pasinak kell szopnia a megbilincselt srácot.

A lényege, hogy mindkét sub vágyik az elélvezésre amit csak így kapnak meg, viszont így csak egy másik pasi juttathatja őket a csúcsra, ami viszont megalázó.

2021. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, annyira nem enyhe, csak eddig mindig vanilla kapcsolatban voltam és sokáig nem is tudtam róla, hogy van ilyen hajlamom, azóta meg nem tudom kiélni, mert a párom nem szub.
2021. szept. 24. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok domina, csak domináns, de ha egyszer két szubom lenne, biztosan azt használnám ki, hogy kétszer annyi erogén helyen tudnak egyszerre kényeztetni.


Valószínűleg erényövbe zárnám őket, hogy jobban tudjanak rám figyelni, ha péniszhez lenne kedvem, adnék rájuk egy felcsatolhatóst inkább.


A végén, ha ügyesek voltak, kézzel kielégíteném őket, azt hiszem, úgy, hogy egymás arcára élvezzenek. :)

2021. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szub férfi vagyok és volt ilyenben részem, habár csak két férfi volt, és egy fizetős dominánál történt. Felejthetetlen élmény!
2021. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!