Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a barátom kiveri titokban a mosdóban úgy, hogy én is otthon vagyok? Ez valami feszültség levezetés?

Figyelt kérdés
35 éves, van hogy eltelik egy hét is szex nélkül. 10 hónapja vagyunk együtt.

2021. szept. 25. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy normális, lehet, hogy nem. Ha nagyon fáradt vagyok (vagy amit nehezebben vesz be a gyomor: nagyon be vagyok indulva, de nem a páromra), akkor én is elhúzok a WC-re diszkréten lerendezni magam. Kérdezd meg tőle, ő miért csinálja, illetve mennyire tartja jónak a szexuális életeteket.
2021. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
10 hónap után még úgy kéne kefélnetek, mint a nyulaknak.
2021. szept. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy pontossan mire gondol miközben kiveri?
2021. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Cseréld le!
2021. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Lehet nem kap tőled elég szexet. Én akkor csinálom ezt.
2021. szept. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben megprobalnam ravenni a kozos masztira. Szemely szerint ugy vagyok, hogy rendszeres szex mellett is izgat a maszti es mivel a paromat nem ezert egyedul szoktam. Ha ot izgatna valszeg nem “bujnek el” a wc-ben. A fiuknal nem feltetlenul szexpotlo a maszti.

Meg kell probalni beszelni, hogy mennyire kielegito a szexualis eletetek. Lehet o masra is vagyna es mivel nem kapja meg ezert intezi fantazia szinten, egyedul. Nyiltan kell tudni beszelni barmirol egy kapcsolatban. Ha tudtok, a szexrol is, akkor sokkal inkabb egymasra tudtok hagolodni es jobb lesz az eletetek minden teren.

2021. szept. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Beteg, az tuti.
2021. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
fél tőled
2021. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet ennek.

Lehet, hogy kevesli a szexet, vagy csak másra izgul fel. Van olyan is, ami nekem is van, hogy maszturbálás függőség. Bármennyit szexeltem akkor is muszáj kivernem naponta többször is. Csak arra vigyázz, hogy akkor is szüksége van a szexre, nem kielégítő a maszturbálás. Nálunk sajnos elég elhalt a szexuális élet (értsd havi max. 1), így napi 5-6 alkalommal is kiverem, de amikor naponta 2-3 alkalommal is volt szex, akkor is legalább 1 alkalommal kivertem.

2022. jan. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!