Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingli fiúk/férfiak/lányok/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli fiúk/férfiak/lányok/nők! Ti hogy bírjátok a szingli életet?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy szexuálisan... hogy bírjátok ki szex nélkül? vagy mit kezdtek ha már tényleg nagyon akartok szexelni de egyszerűen senki nincs? vagy mondjuk aki lenne az foglalt vagy ilyesmi? ez alatt az olyan embereket értem akik nem éppen az egyéjszakás kaland híve vagy esetleg sosem volt még benne része és fél kicsit tőle hogy megszereti jobban a másikat de a másik fél nem akar semmit...stb Ilyenkor egyszerűen csak önkielégítetek és el is múlik vagy mivel vezetitek le a hiányt? lefoglaljátok magatokat munkával/sulival/hobbival? a korosztályon belül pedig ilyen 18-25 év körüli emberekre gondoltam. 21/F

2018. ápr. 5. 15:14
 1/10 Ramone ***** válasza:
100%

Jól mert akkor megyek inni amikor akarok akkor és azt csinálok amit akarok azokkal logók akikkel akarok nem kell megfelelni senkinek és bárkivel foörtölhetek felesleges hiszti nélkül...

A mai nők nem alkalmasak párkapcsolatra ahogy a legtöbb pasi sem velem együtt... De én annyival jobb vagyok hogy én ezt elfogadom és nem erőltetem... És boldog vagyok :D

2018. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

A singli az egy elet forma nem pedig egy allapot.


A singli szabadon vadaszik alt rovid kapcsolatai vannak az is szex alapu. Egyejszakas vagy par hetes honapos max.nem akar parkapcsolatot sem kototseget.


Az egyedulallo az aki ket parkapcsolat kozott van eppen. Vagyis part keres.

2018. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon rosszul, mivel nem rég ért véget egy 3. éves kapcsolatom,és szinte minden nap szeretkeztünk. Nagyon megszenvedem a hiányát.Próbálom pótolni alkalmival vagy másik komolyabbat keresni de nehéz.
2018. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki sosem kereste az egyéjszakásokat, annak nem a szex fog hiányozni. Inkább az intimitás, meg hogy néha azért jó lenne ha volna egy társ. Tapasztalatból mondom, hogy a maga a szex egy idő után már nem hiányzik annyira és emiatt nem frusztrál annak hiánya. De az, hogy az ember nem lehet senkivel gyengéd, illetve valaki mellett nem lehet gyenge és fordítva, az néha tud nyomasztó lenni, mikor az embernek egyikhez lenne kedve, vagy a másikhoz lenne csak ereje.
2018. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan idősebb vagyok, azért válaszolnék. Nagyon jól bírom, mivel gyakorlatilag egész eddigi életemben egyedülálló voltam. Ugyanis soha sem volt bátorságom igazán ismerkedni, de alapvetően a tartós kapcsolatok híve vagyok/lennék. Ettől függetlenül fiatalabb koromban nagyritkán volt kivel szexelnem egy-egy alkalommal. De annak is már bő tíz éve, hogy utoljára csináltam. Az eltelt idő alatt a libidóm szinte nullára csökkent, így manapság nem foglalkoztat különösebben a kérdés. A nőket se nagyon nézegetem, maximum annyira, hogy tetszik-e vagy sem. Ha mégis elkap az inger, azt magam intézem. Egyébként lefoglal a családom, a munkám és a barátaim. Szóval nem vagyok magányos sem. De nem tagadom, néhanap azért hiányzik egy nő közelsége. Mármint elsősorban a szerelme és szeretete. 32/F
2018. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jól bírom, hogy csak azért vagyok életben, mert nem tudom megölni magam.
2018. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
De ha a normális kapcsolatok híve vagy, akkor régen miért csak ilyen alkalmikba mentél bele 5-ös?
2018. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es!

Mert a húszas éveim elején nem felnőttként gondolkodtam és nem is teljesen normálisan. Ugyanis akkoriban lelkileg kiegyensúlyozatlan (például magamat sem tartottam túl sokra) és még szűz voltam. Pont emiatt érdemben nem is mertem kezdeményezni senkinél sem, mint ahogy fentebb is írtam. De frusztrált a dolog, így éltem a lehetőséggel amikor csak adódótt. Azért azt hozzá kell tennem még, hogy azok a lányok sem voltak teljesen egészségesek lelkileg, akikkel lefeküdtem.

2018. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szexuálisan: Nagyon jól. :D Fa.szságnak tartom a kapcsolatokat, nem is szeretnék. Semmi jó nincs bennük. Max a rendszeres szex. Ja, az, de ennyi.

Szexuálisan: Nem túl jól. Igazából soha életemben nem volt kapcsolatom, viszont nem vagyok szűz, csak kevés a tapasztalatom. Viszont attól még hiányzik a szex, de nincs senki, meg nem is feküdnék össze bárkivel. Mondjuk ez néha elég frusztráló, mert nagyon elcseszett vagyok, nem tudok masztizni. Van egy fiú, akivel párszor lefeküdtünk egymással, igazából abban reménykedem, hogy vele néha-néha lesz valami (hónapok teltek el egy-egy szex között, szóval nem nevezném barátság extrákkal kapcsolatnak, csak valami hasonlónak).

2018. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 7 6 napján dolgozom szal kb semmi időm nincs. A maradék 1-böl 10-et alszom 2-3-t takarítás csekkek...

Szal a maradék kb 10 órából nem h szexelni nincs időm hanem arra szoktam besakkozni az aktuális kívánt tevékenységeimet. Mint pl találkozók, film nézés ilyesmi.


Viszont előnye h 50-60 E az nekem ló f.... simán van pénzem mindenre amit csak akarok.


25 F

2018. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!