Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki csinalja vegig a szopast...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csinalja vegig a szopast ? Akkor is orgazmusig szopjatok a pasit ha epp nektek nincs kedvetek szexelni ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem akarok szexelni akkor szopni sem fogok.
2021. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan a hangulatom, akkor természetesen végig csinálom, akár szex nélkül is. Volt már rá példa. Ha nincs kedvem egyáltalán,nem olyan a hangulatom, akkor se szex, se orál.
2021. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szoktam vegigcsinalni ha nincs kedvem dugni.
2021. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én általában mindig végig csinálom
2021. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

érdekes kérdés.

mert ha arra gondolsz, hogy szop a csaj, majd megunja, abbahagyja és kimegy a konyhába...akkor ez kb szakítóok, mert aki ennyire empátia mentes, az eleve nem való párkapcsolatba.


ha meg arra, hogy mondjuk elfárad a szája már és kézzel fejezi be, vagy csak nyitva tartja a száját és te dugod, akkor ilyesmi előfordul.


a harmadik verzió, hogy csak van minimális emberismerete az adott embernek és nem kezd el szopatni egy olyan nőt aki éppen ott és akkor kelletlen.

2021. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk úgy szokott lenni, hogy szexelünk, és ha én már elmentem, néha szájjal fejezem be, végén lenyelem. Csak orál nem nagyon szokott lenni. A libidóm meg elég magas, nem szokott olyan lenni, hogy nincs kedvem.
2021. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ha nincs kedvem szexelni, akkor viszem végig. Ha van kedvem, akkor inkább beleülök még mielőtt elmenne. De néha akkor is végigviszem és a szex az következő kör, csak akkor várni kell kicsit. :)
2021. szept. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!