Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nagy mell kis fenék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagy mell kis fenék, vagy kis mell nagy fenék, vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Sziaaztok, melyiket találjátok vonzóbbnak, illetve mi fog meg benne jobban? Igazából lányok közt is ez ilyen örök vita téma, hogy mi számít jó alaknak, nyilván az nagyon ritka, hogy valakinek mindkettőből jusson természetes módon, úgy, hogy ne is legyen molett emellé, én nem is ismerek ilyen lányt, barátnőim közt is van nagyobb mellű, de viszont hátulról szinte teljesen lapos (mégis őt irigyli mindenki, de viszont tény, hogy neki feszes) a nagy fenékre meg úgy azt mondják, hogy az a baj vele, hogy vele jár a narancsbőr, meg vastagabb combok stb (ami amúgy persze igaz is😅) de hát van aki kifejezetten oda hízik, jo nyilván ezzel még lehet úgymond kicsit variálni, nem úgy mint a mellekkel, de nem egyszerű ez sem😅

2021. szept. 27. 18:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Nekem inkább a fenék egy tenyérnyi mellel.
2021. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a fenék legyen nagy.
2021. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi számít nagynak?

Bár hogy őszinte legyek én az átlagos méret híve vagyok. Az olyan szépen tud arányos, és feszes lenni. De nyilván nem ez alapján választok párt. 😄

2021. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Legyen átlagos de ha választani kell inkább nagy mell kis fenék tetszik!
2021. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lanynak jobban örülnék🤣
2021. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Inkább a kis mell, nagy fenék.
2021. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%

Látszik hogy fogalmad nincs semmiről.. szerinted segg az csak kicsi meg nagy van?

kicsiből is van löttyedt, formátlan, karfiolos, lógó, és feszes kerek is... Nos? Akkor mi is a kérdés?

2021. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
48%

Egy női test akkor szép, ha feszes. Nem a fenék mérete számít, hanem a formája és az állaga. Egy kicsi és plöttyedt vagy egy nagy és plöttyedt ugyanúgy nem vonzó. Ha feszes, kerek, akkor már mindegy a mérete.

Amúgy sem ez dönt. Sosem mondtam nekem lánynak, mert túl ilyen vagy olyan volt a feneke, ha szerettem.

2021. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
7-es már miért ne lenne fogalmam? Nyilván tudom, hogy nem ez a kèt véglet van, de akkor most kérdezzem azt, hogy kinek hány centi átmérőjű meg mennyire feszes jön be? Persze van ilyen is meg olyan is, de azért a természetes módon nagy és kicsi fenékrő azért elmondható, hogy a nagyot főleg a zsír teszi naggyá amitől nyilván nincs olyan tartása, írtam is hogy természetes módon, persze lehst rá edzeni minden, de alapból a nagyobb zsírosabb ennyi, de annyira jó belekötni a másikba...
2021. szept. 27. 18:59
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Nagy mell nagy fenék.
2021. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!