Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mell, kis segg. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell, kis segg. Van akinek bejon? A srac aki tetszik, vajon neki is tetszene vagy jobban orulne egy kerekebb lanynak?

Figyelt kérdés
Meg nem talalkoztunk, ezert csak keprol latta a testemet (ruhaban persze), es akarhogyszor valami olyanrol van szo azt mondja neki ugy vagyok jo ahogy vagyok. Fiatal vagyok meg, kis melleim vannak es a fenekem nadragban laposabbnak tunik mint bugyiban, mellesleg (szerintem) jo a seggem bugyiban. Vegulis a testalkatomhoz illo meretek, de valaki mindig azzal jon hogy a fiuk/ferfiak a nagy mellu, nagy feneku lanyokat/noket szeretik, akiken van mit fogdosni...

2017. dec. 22. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné - semmi furcsa nincs abban, ha valakinek a vékony, törékeny testalkatú lányok tetszenek.
2017. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha a testalkatodhoz tényleg jól illik (kellemesen domborodsz), akkor jóaz! :)
2017. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszik a törékeny alkat, de lapos azért ne legyen. A kicsi mell is bejön, viszont a lapos fenék nem.
2017. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a te alakodra gerjedek:)
2017. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, nekem lehetne teljesen lapos is, tudnám attól még őt szeretni, a testét kényeztetni.
2017. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. dec. 22. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha a fiú korban hozzád illik, akkor ne aggódj, fogsz neki tetszeni. De hiszen épp ezt is mondja! Miért gondolod, hogy becsap? Boldog, hogy van egy lány, akinek ő kell.

Ismerkedjetek egymással, és ne gondolkozz azon, amit a Playboyban látni. Azok a mellek, de még talán a popsik is sebész segítségével készültek.

2017. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sokaknak nagyon is bejön ez:)
2017. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az apró cici, kisebb popsi is. Csak kerek legyen. Szeretem a törékeny, finom nőket, akiket szeretkezés közben óvás mellett keményen répára lehet húzni. 🙃
2017. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön be ha a lány elégedett magával és azt tudja mondani "szia, én ilyen vagyok ekkora a fenekem vagy a mellem, nincs hosszú hajam mert akkor töredezne, de tetsszhetem talán neked.. " Szóval nekem mindenképp, volt már nagymellű barátnőm de nem a mell vagy a fenék nekem a legfontosabb még ha laza kapcsolat is, ezek olyan tulajdonságok amiken nem biztos hogy tud az ember változtatni. Elnézést a hosszú válaszért
2017. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!