Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha folyamatosan kívánom párom anyját?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok. Két éve vagyok együtt párommal, akivel jól működik a szexuális életünk. Viszont amióta csak találkoztam vele, megállás nélkül szexuálisan fantáziálok párom anyjáról, aki egy nagyon csinos és számomra roppant szexi 47 éves hölgy. Bevallom nem egyszer jut eszembe, mennyire szeretném megdugni s közben rendszeresen verem is. A legrosszabb mikor meglátogatjuk. Ilyenkor gyors pillantásokat vetek a ruhája alól is jól kidomboruló tekintélyes melleire és a korához képest formás popsijára és már olyan a farkam, mint a beton. Ilyenkor általában gyorsan elmegyek vécére és kiverem, az sokat segít. Annyira szégyellem magam. Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan győzzem le ezt a szűnni nem akaró érzést?

2021. szept. 28. 00:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Én a szomszéd csajjal vagyok most íģy, nagyobb segge van mint az asszonynak.
2021. szept. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Én is hasonló helyzetben vagyok.
2021. szept. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Eh de szerencsés vagy hogy ilyen jó a viszonyod az anyóssal 😂 Ja amúgy pszichomókust keress fel.
2021. szept. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%

Hát peched van, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Nincs ötletem, kiváncsi leszek másoknak lesz-e megoldása rá.

Ha egy idegenről lenne szó, akkor simán meglehetne beszélni a pároddal, hogy egy dőgős nővel szexelnél. De az már tényleg nem kivánható el, hogy elviselje, hogy az anyjával lefeküdjél.


Az egész mindenképp fura lenne. Ha megbeszélnéd vele, nyilván ledöbbenne elképedne. De ha meg netán aztán mondaná, hogy rendben csináljátok, elviseli, az is ijesztő lenne. :)))

És titokba sem lehet csinálni, mert ki a fene akarna, tudna elviselni egy ilyen hazugságot, annyit biztosan nem ér meg, akármilyen dögös is a csaj.


Hát cinikusan csak azt tudom mondani, hogy szakíts a párodal, és jöjj össze az anyjával. :)))

2021. szept. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Menj rá anyukara. Családban marad!
2021. szept. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy 16 éves kis kamasz, szóval remélhetőleg tudsz uralkodni anemi vágyaidon.

Ha annyira mégse, akkor nőlj fel, az segít.

2021. szept. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem szakítsd a pároddal, jobbat érdemel nálad.
2021. szept. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted az anyós belemegy ebbe, hogy a lányának fájdalmat okozzon? Az ilyen anya nem anya!
2021. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: van olyan szubkultúra, ahol a fentiek teljesen normálisak. ha oda tartozol, vagy oda tartozónak érzed magad, akkor hajrá. simán megkétszerezhetitek a családi pótlékot.
2021. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Beszéld meg a pároddal, hogy dumálja meg az anyját egy édeshármasra.
2021. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!