Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha folyamatosan kívánom párom anyját?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok. Két éve vagyok együtt párommal, akivel jól működik a szexuális életünk. Viszont amióta csak találkoztam vele, megállás nélkül szexuálisan fantáziálok párom anyjáról, aki egy nagyon csinos és számomra roppant szexi 47 éves hölgy. Bevallom nem egyszer jut eszembe, mennyire szeretném megdugni s közben rendszeresen verem is. A legrosszabb mikor meglátogatjuk. Ilyenkor gyors pillantásokat vetek a ruhája alól is jól kidomboruló tekintélyes melleire és a korához képest formás popsijára és már olyan a farkam, mint a beton. Ilyenkor általában gyorsan elmegyek vécére és kiverem, az sokat segít. Annyira szégyellem magam. Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan győzzem le ezt a szűnni nem akaró érzést?

2021. szept. 28. 00:54
1 2 3
 11/22 Williamspear ***** válasza:
77%
Üvegtigris 2! Lányát s annak kedves anyját egyszerre... ☝🤣
2021. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Bírom ezt a "dugd meg" szöveget. Jaa hogy a szex 2 szereplős? Csak azt dughatod, aki engedi is hogy megdugd. Amit kétlek hogy egy bármire való anya megtenne ilyet a lányával szemben. Marad az önuralom, vagy ha képtelen vagy rá, jobb lesz szakítani a lánnyal. Ugyanis az anyós szerves részét képezi a családnak, a találkozás kvázi elkerülhetetlen.
2021. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

verd sokat a farkad és dugdt sokat a nőd, ha belebonyolódsz, akkor szartengerben fogsz úszni hamarosan,

egy jó kapcsolat/házasságot nem éri meg elbaszni egy fantázia dfugásért akkor sem ha egyszer élünk,

2021. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbálhatnád megelőzni a helyzetet: amikor tudod, hogy mentek látogatóba, verd ki előtte 2-3x. Vagy fektesd meg a feleséged. Hátha akkor majd kevésbé dagad a dákó.
2021. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%

Húú, én ugyanebben vagyok, de már sok éve. Mindig úgy érzem, hogy ez a tetőzés, de a vágy az folyamatosan nő, nő és nő. Egyszerűen megőrülök érte. Egy házban lakunk. Félreértés ne essék, szeretem a feleségemet, soha nem csaltam még meg a sok évünk alatt, de az anyjának történő ellenállás az kihívást jelent. (Pedig a munkahelyemen is nőhegyek vesznek körül, a hűségemet mégis csak az anyós tudná próbára tenni.) Qrva jó a kapcsolatunk is. Egyszer spiccesen mondta is, hogy szeret velem beszélgetni. Egyik gyerekével sem tud ilyen mélyen megnyilvánulni. Persze, ez önmagában nem zöldlámpa, de az egyéb gesztusait hozzáadva nem vagyok benne biztos, hogy nem lenne olyan pillanat, amikor belemenne a ... . Eszem nem akarja, az erkölcsi sziréna folyamatosan villog, de a kémia az olyan erős, hogy már volt hogy egy szoros ölelésétől merevedésem lett. (persze azt igyekeztem rejtve tartani)

Mélyen vallásosnak tünteti fel magát, de véletlenül megláttam néhány kiteregetett fehérneműjét, ami olyan falatnyi, szuperszexi tanga volt, amit csak a legkihívóbban öltözködő r!b@ncok hordanak általában. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez nem gerjeszti tovább a róla történő fantáziálásomat. Ebben a nőben kőkeményen ott van a tűz, a vallásos máz alatt.

(Igeny lehet fujjogni, de a kötődés az mindig emocionális alapon jön létre, az észszerű gondolkodásnak semmi köze hozzá.)


Minél jobban nem akarom, és máshova fordítom a figyelmemet, annál inkább erősödik bennem a vágy iránta.


Olvasgattam is, hogy hogyan lehetne az érzést feloldani, és amit leszűrtem belőle az rossz hír (nekem is);


Fizikai távolságtartás (minél messzebb, annál jobb), vagy beteljesülés. Én magam ezt ésszel nem akarom, az érzéseimet meg elnyomom, ahogy csak tudom... Majd lesz valami.

2021. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nos komoly fejlemények történtek a kérdés kiírása óta. Egy alkalommal, mikor négyszemközt maradtam anyósommal, elmondtam neki mi a helyzet. Végighallgatott, de nem reagált igazán semmit, csak finoman mosolygott. Akkor nagyon megijedtem, hogy nagy hibát követtem el. De pár nappal később, közölte velem, hogy ő is kíván engem. Kibéreltem egy apartmant és a legnagyobb óvatosság mellett találkoztunk. Sok volt bennem a bizonytalanság, de megérte. Izzasztó vad szexet éltem át vele órákon át. Miután vége lett, megegyeztünk, hogy e ennyi volt és szintén nagy óvatossággal tértünk vissza a saját életünkbe. Azóta egyszer sem éreztem azt vele kapcsolatban, mint korábban. A frusztráltsággal teli vágyakozás eltűnt és sokkal boldogabbnak és kiegyensúlyozattabbnak érzem magam.
2021. okt. 28. 09:12
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
Szép esti mese, köszi :)
2021. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%

Ha ez tényleg igaz, undorító!!!!

Hogy tudsz a párod szemébe nézni?

A párod anyja gusztustalan, hogy ezt megtette, saját lányával!!!

2021. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%
Le lettem pontozva, amikor írtam, hogy szakíts a pároddal, mert jobbat érdemel. Lám igazam van.
2021. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
76%

"Azóta egyszer sem éreztem azt vele kapcsolatban, mint korábban."


Nem tudom eldönteni, hogy igaz-e a sztori vagy sem (nem is dolgom), de az idézett mondat úgy gondolom, hogy életszerűtlen egy olyan együttlét után, ami a szexualitás (vélhetően) magasabb minőségéhez segített hozzá engem. Ha olyan vad és izzasztó volt, nem tudom elképzelni, hogy ne akarjam azt újra és újra átélni az illetővel. Tehát szerintem két okból írhatta ezt a kérdező; vagy kamuzott, vagy az anyós nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

2021. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!