Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orgazmus a legerősebb öröm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orgazmus a legerősebb öröm érzés mind közül?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem! A hatalom érzése erősebb. A történelem ezt bizonyítja.
2021. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó érzés amikor elönt az adrenalin. De ahhoz olyan szituációba kell kerülni.
2021. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 eznemlényeges ***** válasza:
92%
Attól függ, milyen helyzetben. Ha csak magamnak csinálom az a közelébe sem érhet, amikor a szerelmemmel vagyok együtt. Annál még az is több örömet okoz, ha a macska hozzám búj dorombolva :D
2021. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki az MDMA-t. Abban a pár órában leszel egész életedben a legboldogabb, semmi nem fogható ahhoz az érzéshez.
2021. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pillantyilag a legintenzívebb, az biztos.
2021. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legintenzívebb testi öröm érzés, lehet.


De szerintem nem az az univerzálisan legnagyobb örömérzet, amire képes az ember, lelkileg, nekem legalábbis volt már erősebb is. Pl mikor először kézbe vehettem a kislányom. Fizikailag megközelítőleg sem úgy éreztem magam, mint orgazmus után (sőt :D ), de mégis szerintem az volt életemben a legintenzívebb örömérzetem, amit valaha éreztem.

2021. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Testi örömből a legintenzívebb a gyereked mosolyának a látványa után... nehéz eldönteni melyik van előrébb, amíg nem tapasztaltad meg (utána meg már tudod).
2021. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dorci1999 ***** válasza:
47%
Szerintem egyáltalán nem. Az a legnagyobb öröm mikor félsz hogy bekövetkezik valami nagyon rossz, de aztán kiderül hogy semmi alapja nem volt a félelmednek. Vagy az is nagyobb öröm, mikor úgy érzed hogy szeretve vagy mások által.
2021. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

#4.

"...Hosszú távon alkalmazva az MDMA-t, többek között az agyi szerotoninkoncentráció jelentősen csökkenhet. Emiatt a kiváltott "pozitív" hatások késöbb csökkennek.

Az erős eufória-érzet a későbbiekben már csak nagyobb dózissal érhező el, vagy egyáltalán nem érhető el.


Krónikus alkalmazás esetén emellett funkcionális agykárosodások is megjelenhetnek.


A funkcionális agyi károsodások tünetei az alábbiak:

Alvászavarok (főként insomnia);hangulatzavarok (depresszió, szorongás, pszichózis, skizofrénia);agresszivitás fokozódása, paranoia;szellemi teljesítmény romlása (kognitív deficit),memóriakárosodás, memóriazavarok.


Az MDMA-függőség [...] más kábítószerekhez viszonyítva viszonylag alacsony mértékű.


A veszélye abban rejlik, hogy alkalmazása esetén a fiatalok az ecstasy mellett tapasztalható „klubélmény” miatt növekvő rendszerességgel fogyasztják, ezáltal megnő a módosult tudatállapottal járó balesetek és a szövődmények száma.


Ezen kívül a rendszeres fogyasztás hozzájárul a korábban említett agyi károsodások kialakulásának esélye..."

2022. dec. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a wikipédiát? Ember, nem azt írtam, hogy fogyassza rendszeresen és legyen lecsúszott drogos, hanem hogy próbálja ki. 😂
2022. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!