Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a szituáció: a párom nem élvez el nagyon hamar (15-20 percet bír, ami szerintem nem egy kritikus állapot), viszont hiába, mert számomra több idő kell az orgazmushoz. Kézenfekvő megoldás lenne, hogy elégítsen ki máshogy/legyen második menet.

De itt jön a probléma. Kialakult bennem egy nagyon erős ellenérzés a második menet, illetve a szex utáni, nyalás ujjazás iránt. Ez nem volt mindig így, és nem nagyon tudom, hogy mitől alakult ki.

Egyszerűen ha arra gondolok, hogy úgy fekszik le velem, hogy az csak és kizárólag az én élvezetemért és orgazmusomért van, erős szorongás fog el. Persze tudom, hogy szeretné, ha kielégülnék és soha semmilyen körülmények között nem tagadta meg azt, hogy később kielégítsen engem, nem tett rá megjegyzést. Viszont ennek ellenére félek attól, hogy ő nem fog másodjára elmenni, vagy ha igen, akkor is "küzdeni" kell érte, és attól is, hogy ha esetleg akkor sem sikerül elmennem, az az én kudarcom... Nem akarom, hogy feleslegesen "dolgozzon" az orgazmusomért, az olyan, mintha kötelezném rá.

Hogyan tudnék ezen változtatni? Valakinek van hasonló tapasztalata? Milyen megoldást javasolnátok?

A válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. szept. 30. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Elégítsen ki előtte szájjal, kézzel és akkor nem érzed hogy csak miattad van mert utána jöhet az aktus
2021. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a gyors választ! Sajnos előjáték során nem szokott orgazmusom lenni, pontosan azért, mert sokáig tart (egyébként magamnak is időbe telik), és nagyon félek, hogy neki közben elmegy a kedve a szextől, illetve hogy ez is csak felesleges macera számára. Ez is számomra olyan egyoldalú, és ezért nem szeretem...
2021. szept. 30. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Próbáltatok már más módokat arra, hogy te hogy tudsz elmenni? Máshol, máshogy izgat, több erogén zónát is bevesztek, másfajta előjáték, más póz, ilyesmi...


Ha se előtte, se utána nem akarsz kielégítést, akkor a neked szükséges idő okát kellene megtalálnotok, abból lefaragni.

2021. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az ő sara, hogy nem tudok gyorsabban elmenni, maszturbálásnál is időt vesz igénybe az orgazmus ... (Nem tudok magamtól sem hamarabb elmenni) Nem a technikán múlik, egyszerűen nekem idő kellene. Vagy az, hogy leküzdjem ezt a szorongást.
2021. szept. 30. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nyaljon, ujjazon akkor előtte addig hogy utána 20 perc is "elég legyen" az orgazmushoz. Mindazonáltal a problémád nem a "technika" okozza, hanem erős szorongások aminek a kulcsa a magszemélyiségedben van. Gyaníthatóan nem csak a szex terén jelentkezik, hanem pl. akkor is amikor ajándékba kapsz valamit, vagy szívességet tesznek önzetlenül neked. Ezt "kipiszkálni" meg nem lehet csak szexuális technikákkal.
2021. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szorongásoddal van baj. Semmi okod nincs rá, hogy arra gondolj, hogy neki ez teher.
2021. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a szorongásommal lehet a baj, de hogy kellene leküzdenem? Nem tudom elképzelni, hogy szívesen elégít ki akkor is, ha ez számára nem okoz örömet...
2021. szept. 30. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg gondolkodtál már azon, hogy szexuálpszichológussal beszélj?


Nem szégyen, és ha mersz nyitott lenni, nagyon sokat segíthet a mentális okok feltárásában és a megoldásban is.

2021. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!