Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen maszturbátort vegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen maszturbátort vegyek kezdő, olcsóbb kategóriában?

Figyelt kérdés

Eddig a szeresdmagad oldalát nézegettem, valószínű onnan választanék, inkább kezdetnek egy olcsóbbat ami azért jó minőségűnek mondható.

Mire érdemes odafigyelni a választás során? Nem volt még korábban ilyen eszközöm



2021. szept. 30. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, milyen nemű vagy. Ha nő, egy sima alap vibrátor jó kezdésnek, ha férfi, akkor meg egy Flashlight típusú. Nekem volt olyan, én szerettem használni. Aztán eltört a váza, elég kínai, olcsó minőségű volt.

26/F

2021. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem fleshlightot a szeresdmagatol regebben. Szerintem megerte, ha dragallod megvarhatsz vmi akciot, pl black friday biztos lesz. sokfele betet van, nezz utana neked mi jonne be. sikositot is erdemes hozza. Egy idoben sokat hasznaltam, mikor nem volt partnerem. 42 F
2021. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A közép árfekvésűek már egész jók, nem kell méregdrága, extradesing több 10k-s játékszert venned. Te tudod hogy neked mi a jobb (csikló v. hüvelyi úton is el tudsz menni, egyedül használod v. partnerrel stb.). Ha első akkor válassz egy sima közepes méretű rúdvibrit és utána tudni fogod milyen legyen a következő.
2021. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 mennyire zajos? mindeki hallja a lakásban? másik amit olvastam, hogy macerás az egész mert el kell mosni, előtte, utána, hintőporozni, stb.

erről tudnál írni egy kicsit részletesen?

2021. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

23 éves és F

Ezt kihagytam

2021. szept. 30. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Közepes árkategóriából válassz,azok már jók.
2021. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem zajos es nem kell hintoporozni, viszont fontos jol kimosni elotte utana, meg a sikosito. Meg hogy hasznalat utan jol kiszaradjon. Kicsit maceras, de ha nem 5-10 percig hasznalod, akkor erdemes ezt a par percet raszanni.
2021. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyan 10 ezret adnék rá ki maximum
2021. szept. 30. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:
A fleshlight 20 folott van. de en gagyibbat nem akartam, es hasznaltam annyiszor, hogy megerte.
2021. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Használtban nem gondolkodtál?
2021. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!