Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy zajlik egy "egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy "egyéjszakás kaland" menete ? És ezekkel a paraméterekkel van-e rá esélyem ?

Figyelt kérdés

Tehát soha nem voltam még nővel, barátnőm sem volt. Annyira nem is próbálkoztam, gondoltam, hogy ha jönnie kell, akkor majd valahogy úgy is kialakul magától stb. Hát nem történt meg. Most már mindegy, hogy komolyba vesztem el, vagy alkalmiba, de már nagyon vágyok rá.

Ezek alapján mennyi esélyem van ?:


Közel 2 méter magas, szőke haj, átlagos arc, zöldesbarna szem.


Illetve még azt hozzátenném, hogy 5 éve testépítek, úgyhogy sikerült egy elég szép testet összehoznom. Ezt (ha valamennyit tudna segíteni), valamilyen módon felhasználhatnám, hogy előrébb vigyen ezügyben ? Mondjuk öltözködés terén? (Nem nagyon értek a divathoz) Plusz most voltam fodrásznál, kozmetikusnál, és életemben először vettem valami parfümöt is (remélem nem ilyen gagyi nagyi szagú). Ja és még buliba/szórakozóhelyen sem voltam, szóval az is új terep lesz nekem.


Még valami, ha odáig jutnánk, hogy kéne egy szoba vagy ilyesmi, ahova elvonulhatunk, akkor azt hogyan oldjam meg ?

Esetleg ha van valami tanácsotok azt is szívesen meghallgatom.

21F



2021. szept. 12. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
semmi köze a kinézetnek ahhoz, hogy lehet e egyéjszakás kalandod xd
2021. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Bőven van esélyed

Érdemes normálisnak lenni és nem 5 perc után a bugyijában matatni. Ezzel együtt ha legalább szexet akarsz akkor nyugodtan dobj be olyan témákat (nyilván ne azt hogy hogyan szopatnád), legyen szexuális feszültség. Magyarul, egyensúlyozz egy nagyon vékony határvonalon :D nekem egy ilyen élményem volt, egy hét után a csaj utazott hozzám egy éjszakáért ;) szóval megéri

2021. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Ezekkel a paraméterekkel ilyen fiatalon biztos van esélyed. Előtte nézz a környéken szállodát vagy közeli hotelt ahol sok a szabad hely és felviheted a csajt ha úgy alakul.
2021. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Akár "komolyban" akár alkalmiban gondolkodsz, és akármilyen szép tested van, azért az első lépést csak neked kell megtenni. Olyan nincs, hogy csak úgy kialakul.
2021. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de eddig nem kerítettem valami nagy feneket neki.

Egyébként azért nem írtam belsőt, mert azért úgy gondoltam, hogy pár óra alatt nemigen fogják kiismerni egymást a felek, és inkább a külső a mérvadó.


Köszönöm a válaszokat! De egy ilyen bulihelyen, nem inkább táncolni szoktak, a nagy zenébe stb. hogy lehetne beszélgetni?

2021. szept. 12. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A tánc beszél helyetted neked nem kell... Amúgy felregisztrálsz tinder badoo stb stb töltesz fel fain kepet dumalsz a csajokkal es alakulni fog. Ha nem tudod, hogy alj neki irj itt anonimba egy ket novel tereld a szexre hamar a szot majd szurd le a reakciobol a tanulsagokat majd tudni fogod az eles szituban mi lesz a nyero strategia. Teso megcicereled elso 2-3at tobbi mar jonn magatol. De en meg mindig a legjobbnak tartom utcan leszolitani egybol kiderul mi a palya ha cserel veled kontaktot meg 1-3alkalom es ha nem baszod el maris osszepinazzak a farkad.
2021. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!