Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az ilyen fajta erőszak a nőkkel szemben, vagy esetleg régebben ez volt?

Figyelt kérdés
Egyszer egy haverom ezzel henvegett, hogy ha egy csaj őt nem szopja le rendesen vagy nem engedi hogy oda élvezzen, ahova ő akar, akkor lekeverne neki egy jó nagy pofont. Ennek az illetőnek nyilván csak a szája nagy. Viszont azóta sokat gondolkoztam ezen, és arra jutottam, hogy talán ez nem is olyan ritka, és sokan lehet tényleg így csinálják, és a lányok, nők még csendben el is tűrik ezt, sőt, így szeretik a pasijukat. Ti tapasztaltatok már ilyen fajta erőszakot? F

2021. szept. 30. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Ezt maximum csak az alfáknak tűrik el. De ez valószínűleg csak a napi feminista kérdés.
2021. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Inkább cssk lelk terrort
2021. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

2-es!


Azt a nők alkalmazzák.

2021. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Ott a pont.

Azzal hogy engem még meg is ver az asszony...

2021. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerencsére ritka az ilyen.

Ajánlom, hogy ezzel a sráccal már ne haverkodj.

2021. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Ezt nem tapasztaltam, de az erőszakos érzelmi zsarolást azt igen. 16 évesen az akkori pasim szinte zsarolt h szopjam le. Sokszor ha nem tettem meg valamit akkor azt mondja a seggembe rakja a péniszét stb. Toxikus alak volt. Szerintem a nők többsége hasonlóan mint én érzelmi zsarolásg kapott. Pl.: ha nem teszed meg akkor nem szeretsz, ha nem teszed meg akkor büntetést kapsz. Pont emiatt nem szeretem az oràlt se. 24N
2021. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Bizony, a férfiak szeretnek inkább szavakkal, tettekkel tönkre tenni. Fizikailag kevésbé bártak, annak van nyoma, de megesik. Tapasztaltam, több éves toxikus kapcsolatban. Szavakkal sokat bántott, tettekkel csak nagyon ritkán. Szexelni akkor kellett, amikor, és ahogy ő akarta. Mondjuk ez inkább gyors orál volt, mert egy nulla volt egyébként az ágyban. Nem szerettem, féltem tőle, nem láttam kiutat, mert ezt hitette el velem. Az biztos, hogy egy életre megtanultam a leckét.
2021. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem feminista a kérdés, ezt előre letisztáznám. A kérdés onnan fogalmazódott meg, hogy én pl még akarva, vagy ha a nő kérné, szerintem akkor sem tudnék fizikailag bántani senkit. Pláne nem szex közben vagy után. Viszont volt nekem is olyan tapasztalatom, hogy nagyon haragudtam a partneremre, amit szex közben mondott. És talán abban a helyzetben sok férfi így reagálhat. Nem tudom, nagyon nincs ez így jól, de közben mégis a BDSM teljesen elfogadott.
2021. szept. 30. 21:12
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Erőszakos, az indulataikat kontrollálni képtelen emberek mindig is voltak és sajnos lesznek is. Nem nagyobb az arányuk mint régen volt, a hozzáállás különbözött. A többségük sunyi kis sz.rcsimbók aki csak a gyengébbel szemben mer kemény lenni, ha vele erősebbel találkozik akkor fülét-farkát behúzva vonyít.

Ami változott hogy már nem csak az udvarlási fázisban tudnak szelektálni a nők, de az "összejövést" követően is tudnak dobbantani ha kiderül a fickó igazi énje.

2021. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Volt nekem 3 ilyen pasi 2-nel kifejezetten élveztem egynél az volt az utolsó alkalom ...
2021. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!