Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub fiúk, férfiak! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub fiúk, férfiak! Milyen volt az eddigi legjobb, legdurvább élményed, ami egy dominához köthető?

Figyelt kérdés
Hogyan dominált le? Milyen kapcsolatban voltatok? Dominák is írhatnak, hogy milyen volt a legjobb kapcsolatuk egy subbal. Illetve sub férfiak, akiknek nem sikerült dominát találni, vagy csak ritkán, leírhatják, hogy milyen fantáziái vannak a témában

2021. okt. 1. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Prosztataorgazmus átélése

Nem voltunk kapcsolatban

26F

2021. okt. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Kikotozott, majd straponnal nagyon megdugott, miközben befogta a számat.f
2021. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Börtöncellában az ágy alá bilincselt. Ketrecbe zárt, verést kaptam gumibottal. Taposás bakancsban. Profi domina volt.
2021. okt. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Teljes orgazmus kontrol. 10 együttlétből max 1x juthattam el a csúcsra. Arcraülés, kényszernyalatás volt a fétise. Imádta ha a popsiját nyalom, közben masztizott, vagy puncinyalás közben egy-két új a popsijában volt a felállás. Klasszikus behatolás (anális vagy vaginlális) nagyon ritkán volt.

Sajnálom hogy vége a kapcsolatnak. Szerintem soha többé nem találok hasonlót. Ő nem profi volt, igazi domina, ritaka, mint a fehér holló.


46F

2021. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Elmentünk kettesben kirándulni, egy helyen bevitt messzire az úttól az erdőbe, le kellett vetkőznöm és kikötözött két fa közé széttárt kézzel-lábbal.


Majdnem egy órán keresztül nevetgélve kínzott, húzta az agyamat, nem engedett elmenni, mire végre kézzel kiverte. Elképesztő élmény :)


Nem profi, a páromról van szó. :D

2021. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Fizetős domina. Le kellett sz . pnom egy másik szolgáját.
2021. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem egy travit kellett felszopnom és segédkeznem mialatt ők szexeltek. Ha kicsúszott vissza kellett helyeznem. Utána tisztára szoptam és nyaltam mindent.

Én végig erényövben voltam, ami nem is került le rólam.

Nagyon élveztem ezt a megalázást, bármikor átélném újra.

2021. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, amikor egy nagyon vékony domina, /mert én azt szeretem/, négykézláb jól föltolja a kis fenekét, és kegyetlenül, megalázóan, kinyalatja velem a seggét.
2021. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres gyógykezelés a volt tesitanárnőmtől. Leszíjaz, majd pálcával alaposan elfenekel. Menekülőszó nincs, kegyetlenül fáj, de a vége katartikus élmény. Többször mondta, picit sajnál is néha, ahogy szenvedek a verés alatt, de én kérem mindig, ne kíméljen.
2021. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
A farkamnál (és herezacskómnál) fogva bilincselt rácshoz egy zsanéros bilinccsel több órára. A legkisebb mozdulat is fájt.
2021. okt. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!