Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 40 éves férfi tud nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves férfi tud nőként tekinteni egy 19 éves lányra (szexuálisan) ha végigmérte már párszor? Mit gondolsz erről a szituációról?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a mellére nézett visszafogottabb ruhában is (amúgy kicsik), vagy ha meglátja akkor van hogy gyorsan végignéz a testén. Vagy napközben többször összeakad a tekintetük. Mit gondolsz erről a szituról? Őszintén és normálisan válaszoljatok légyszi:)
2021. okt. 1. 15:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Csak egy darab húsként, illetve ürítőtasakként tekint rá.
2021. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem a nőt lássa benne, hanem a potenciális szexpartnert.
2021. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Lazy Lover ***** válasza:
54%
Igen tud
2021. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Igen, tudok 😉
2021. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

A kiéhezett szexmániásoktól eltekintve nem.

Ahhoz, hogy nőnek tekintselek több kell feszes seggnél és melleknél... gyerek vagy még.

2021. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Előbb azt kellene tisztáznunk, hogy számodra mit jelent az, hogy valaki nőként tekint valakire.


Ha arra irányul a kérdésed, hogy felnőttként kezel, akkor arra az a válaszom, hogy igen, akár így is lehet.

Ha arra, hogy csak szexre kellesz-e neki, nos.. arra is az a válaszom, hogy igen, akár ez is előfordulhat.


Tudom, ezzel sokat nem segítettem, de valójában arra próbáltam rávilágítani, hogy nem látok mások fejébe és így nem tudom, hogy mik a szándékai.

Mindenesetre egyvalamit szeretnék neked tanácsolni, ha kívánsz valakit, akkor ne pörögj azon, hogy mit gondolhat rólad, hanem ha van alkalmad, akkor próbáld meg élvezni vele, amit és amíg lehet.

2021. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Már megint te?

Igen, megdugna teged.

2021. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
De még mennyire hogy izgató lenne számára !!
2021. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
38 vagyok és keféltem idén 18 éves lánnyal. Isteni volt :)
2021. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha a nőt látná benned nem így viselkedne, de azt hogy a fiatal testedet használná az nem kérdés.
2021. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!