Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek normál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek normál masszázs során, hogy felállt akaratlanul a farkatok?

Figyelt kérdés
Kínos volt a szitu? Hogyan reagálta le a masszőr?

2021. okt. 1. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem kínos ez. Látott már ezer ilyet. :D

Lelazul az ember, élvezni, a tested meg így reagál. Nem tartozol magyarázattal, ez inkább elismerés. Hidd el, tudja ő is. :)


(férfiként válaszoltam, nem kell privátXD)

2021. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

(Fiú vagyok)

A mellizmom egyszer nagyon durván meghúztam és gyógymasszőr segített, egy 20-22 éves csaj volt kb. V nyakban kivágott pólóban volt és ezért beláttam oda.

A győzelmi zászló a csodás formás mellekre és a masszásra felállt. A csaj nem csinált balhét, a mellét kicsit hozzá nyomta a mellkhasamhoz (TALÁN véletlen nyomta oda) aztán ennyi történt

2021. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Masszorkent dolgozik, es sok ferfinek eszrevettem ahogy felallt a penisze. N
2021. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan volt, hogy elaludtam, és úgy állt fel. Nem mondott semmit sem, egy kicsit cikinek éreztem.
2021. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször is előfordult már, de a masszőr minden alkalommal - akár férfi akár nő masszirozott - igyekezett nem tudomást venni róla. Szó szerint "elnéző" volt. 😊
2021. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt ilyen. Ajánlom, hogy erős szövetű farmerban menjél, abban ha lesz is merevedés, nem látszódik. Teljes test masszázsra meg ne menj, ha tudod, hogy hajlamos vagy erre.
2021. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem alapból is kevés ingerre feláll! Nem kínos, ha van aki leápolja!
2021. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, ha nem happy finishre akkor nem fogja érdekelni a masszőrt. Ha nagyon mutogatod akkor csak ráddob egy törcsit és közli na akkor ezzel vége a masszázsnak és kimegy.
2021. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!