Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok szerepjátékozni? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szerepjátékozni? Ha igen, akkor mi volt az eddigi legjobb ami meghozta a hatását?

Figyelt kérdés

Párommal most kezdtünk bele ebbe, de eddig a "villanyszerelőt kellett hívni, de párom üzleti úton van, hogy rendezzem a számlát?" témakörig jutottunk el.

Érdekelne, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak. Milyen szerepek váltak eddig be?

Nyugodtan írhatnak férfiak, nők is, hiszen nem párkeresési poszt, pusztán ötletek érdekelnek.



2021. okt. 1. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Legyen tanár-diák


A párod felvesz egy öltönyt, növeszt egy kis bajuszt.


Te meg egy iskolás lány ruhát, és eljátszotok egy story-t.

2021. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Lyaly de ereteti az 1-es...
2021. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

1. A feleségem eljátssza, hogy megismerkedik egy pasival akivel dugni akar. Én a pasi helyében vagyok és megdugom.

2. Elmesél egy képzeletbeli dugását egy másik pasival majd velem is szexel. Szex közben elmondja, hogy nagyon megdugták és legyek óvatos mert érzékeny a puncija.

3. Elmesél szex közben egy valós vagy kitalált történetet szexuális áletáből.

4. A párom eljátssza nekem, hogy egy prostituált.

2021. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

A szerepjátékban az a jó, hogy gyakorlatilag bármi lehetsz :)


Én anno még társast is készítettem erre, az egyik kocka a helyet, a második és a harmadik pedig a szereplőket sorolta ki.

De volt olyan is, hogy kalapból kellett kihúznia egy nevet, minden névhez egy személyiség társult, ami szerint aznap kellett viselkednie, és ennek megfelelően éltük a szexuális életünket. Gonosz voltam, mert az összes nevet kicsitértem arra, amit akartam aznap, szóval a szerepe biztos volt, de ő ezt nem tudta. :DD bár nem volt gond, mert lelkesen vetette magát alá a kínzóasztalnak :))

2021. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Tanárnő-diáksrác

Egyetemi prof. - Vizsgázó lány

Nővérke-Beteg

Nőgyógyász- Páciens

Rendőr- Gyorshajtó nő

Pizzafutár-Kuncsaft

Ellenőr- Bliccelő nő

Vízvezetékszerelő- háziasszony

Bartender- Vendég hölgy

Edző - Tanítvány lány

HR-es munkatársnő- állásra jelentkező férfi

2021. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Apa-lánya?
2021. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Tanács: ne azt játssza el a párod, hogy "elutazott a férjem" ez ne szerepeljen a "forgatókönyvben". Minden másra rengeteg lehetőség van, az #5-ös elég jó felsorolást adott :)
2021. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Vauuu! Mindenkinek köszi a hozzászólást.

Igen, ilyen témákban gondolkodunk.

Főleg az ilyen r@bancos,oda-vissza domináns szerep mozgat meg minket, a fent említett példák nagyon jók.

Ha valakinek vannak tapasztalatai, jöhetnek még.

Másoknak is biztos jól jöhet még, mert ehhez hasonló kérdést nem láttam eddig. 😊

2021. okt. 1. 23:09
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Mostohaapa - mostohalánya

Bátyus - hugi

Kutya - gazdi

Magánqrva - dom

2021. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

A kutya - gazdit NE játsszátok el.


Te meg, 9-es szégyelld magad.

2021. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!