Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas sex? Egy éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas sex? Egy éve vagyunk együtt a párommal, nekem volt előtte sok más partnerem, viszont neki én vagyok az első, félek nem élte ki magát, és nem szertném elveszíteni, szexuálisan eléggé nyitott mindenre.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam felvetem neki hármas sexet egy másik fiúval,

szerintetek jó ötlet lehet?


2021. okt. 2. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem fog belemenni. Ha én szeretek egy nőt, biztos nem osztoznék rajta egy másik férfival. Ez abszurd. Akkor dugnék szendvicsben egy nőt, ha érzelmek nem fűznek hozzá. De akkor az összes lyukát megtömnénk dupla behatolás mellett. F
2021. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nálad jobban senki se ismeri közülünk a párod. Ha jónak látod, kérdezd meg, azonban ha elutasítja, fogadd el.
2021. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, alapvetően ez egy jó gondolat. Lehet, félrecsúszik de a szándék és az ilyen megvalósítás lehet pozitív hozadékú. Ha meg nem, akkor ebben a kapcsolatban ennyi volt.
2021. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt,megkértem a páromat, bele ment, azóta is együtt vagyunk, ez volt 2 éve pozitívan hatott a kapcsolatunkra, élvezte is! Csak neki is kell segítenie a partner választásban, és meg kell beszélni hogy csak az legyen amit szeret!
2021. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kxcr válasza:
88%
Igen ez egy jó gondolat! Nyilván neki is eszébe jut milyen lehet mással, de ti ezt együtt teszitek meg, így együtt is maradtok hosszú távon, ami e nélkül nem valószínű.
2021. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi bajotok lehet belőle?Semmi Jobb együtt nem? Akkor csináljátok. Csak ne érjen össze a két szerszám.
2021. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene az ötlet 23L
2021. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te amúgy biszexuális vagy?
2021. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nalunk is kiderult, hogy csajom elegge elvezne a dolgot, pedig ki nem nezne belole senki. nekem sincs ellenemre a dolog, szerintem probaljatok ki ti is:)
2021. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Én kivágnálak 🤷‍♀️
2021. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!