Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek!Milyen furcsa, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Milyen furcsa, nem átlagos fétisekbe futottatok bele?

Figyelt kérdés

Gondolom voltak olyan férfiak, akiknek érdekes kéréseik voltak az ágyban.

Nyilván az anál még nem az.


2021. okt. 4. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Soha érdekes módon. Igen, igényeltek anált, élveztek az arcomra, szexeltem már szabadban. De ilyen durván szélsőséges dologgal sosem találkoztam. A legtöbb teljesen átlagos férfi volt, átlagos vágyakkal. Nem szorultak rá ilyen extrákra.
2021. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Annyira nem kirívó, de szex után finoman kinyalta belőlem és csókolóztunk. Talán ennyi ami "extra" volt, de inkább nem minden napos és tetszett is.
2021. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Mi számít furcsának? Én pisis dolgokba, nem mondom hogy mindennapos de nem is mondanám túl kirívónak.
2021. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Szájba élvezés után csók.
2021. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt még kirívó. Vagyis de, csak azt írtad az szerinted nem az. Fura mód az anál nálam tabu, viszont szexeltünk már egy méterre a szülőktől, szabadban, mentem vásárolni vibrátorral a lyukamban, oráloztam több órán át, a kaját bevontuk a szexbe és még sorolhatnám. De egyiket sem kérték, azért csináltam mert ezeket szeretem csinálni. De mikor azt kérte hogy dughassa-e a seggem, elzavartam, nálam az nagyon tabu téma, undorító kategória.
2021. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi számít furcsának meg nem átlagosnak számodra? Ez teljesen szubjektív. Volt már részem pisis dolgokban is, pipsi után orál, prosztatamasszázs stb. Én mondjuk nem gondolom ezeket furcsának, de lehet neked már az. Nekem fura/érdekes kérés inkább olyasmi, minthogy nyalogassam a talpát vagy dugjam meg felcsatolhatóval vagy mondjuk hogy meg akarja enni a székletem (ilyenre mondjuk volt példa, de elutasítottam).
2021. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6.


Aztaku aaa!

Ilyen van?

Kajak meg akarta enni?

2021. okt. 4. 13:09
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Drágám a 2. ottalvós talinkra egy bőrönddel jött.Finoman kérdeztem hogy már költözni is akar?Erre egy kaján mosoly,hogy nem, attól sokkal jobb.

valami rossz sejtésem volt, hát igazam is lett.

Szexre került a sor, elkezdi ideje kinyitni a bőröndöt.na mondom erre én is kiváncsi leszek.

Erre ami elsőnek kiesett belőle, egy baromi vastag 25 centis vibri volt.Huhhhhh mondom ezt nekem be nem rakod...elkezdi nem is nekem kell, hanem én rakom majd be neki...azta és itt kezdődött.

Volt ott pelenka, pisilős üveg, farokkatéter,csipeszek, ostor...meg kitja még, már az első 10 perc után szédültem, ahogy mondta mi micsoda, és magyarázta melyikkel mit szokott.

Gyorsan írtam a barátnőmnek azonnal jöjjön át, hozzon sokkolót, meg sprayt, ha bármi lenne, csak a telómon hívjon ne a kaputelón csörgessen, és azonnal kinyitom neki, de a hangrögzítő menjen ahogy bejön az ajtón.

Megjött a barátnőm, gyorsan kinyitottam az ajtót.

A pasi elsőnek nézett egyet, majd nem zavartatta magát, flegmán odaszólt, hogy örül neki hogy elhívtam a barátnőjét.

nekiállt előttünk verni a farkát, mondom neki hagyja abba, és menjen el.Ha nem lefújom és megsokkolom.

Alig akart kitakarodni, az erkélyen utánadobtam a bőröndjét is, úgy ,hogy ahogy a földet ért, szétnyílt és minden kiröpült belőle.

Szegénynek pechje volt, a polgárőrség pont akkor jött arra, rávilágíottak hogy mit csinál a sötétben, reflektorral.

Mire összepakolt, az egész lakópark vagy az erkélyről vagy a szobából figyelte, mert mindenhol égtek a villanyok már.

Megfogadtam hogy ezután csak normális életvitelű min egyetemet végzett pasi, jó munkahellyel.

Ez akit kidobtam targoncás volt az egyik multi raktárban, de utolsó volt hogy ilyennek esélyt adtam.

2021. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó ez nagyon gusztustalan ember lehetett, fujj. Nem derült ki hogy beteg az agya? Mármint az első pár percben, én simán leszűröm ha valaki kattant.
2021. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na, remélem most már érti mindenki mire vagyok kíváncsi!:D
2021. okt. 4. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!