Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek akik a nagyobb méretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek akik a nagyobb méretet szeretik! Ha régen szexeltetek és ha nagyon erős érzelmet éreztek egy pasi iránt akkor ha csak átlagos (15) vagy átlag alatti a mérete akkor is élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Sok nőtől hallottam már,hogy a méret másodlagos,fontosabb,hogy meglegyen a megfelelő érzelmi kapcsolat és,hogy jól tudjon bánni vele. Ha ezek megvannak,visszont ti a nagyobb mérethez vagytok szokva/nagyobbat szeretitek akkor mi a helyzett?
2021. febr. 2. 16:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha megvan az erős érzelmi kapcsolat és tud bánni vele
Nem
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem én vagyok aki a nagyobb méretet szereti, de van egy barátnőm aki a nagy méretekhez van szokva és egy kisebb méretet nem tud élvezni.
2021. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

A mostani pasimnak nagy van kb 20.

Nem hiszem hogy egy 15 től ugyanúgy èlveznèm.

De nem ez a fő szempont.

Inkább egy kisebb farkú kedves pasi mint egy nagyfarkú bumkó.

2021. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Vannak olyan nők, akik egyszerűen nem érzik a kis méretet.

Ez anatómia.

Fogadd el!

2021. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
A nőknél lehet érzelmi kötelék attól, ha nagyon jól kitudja elégíteni őket a pasi. Most ha ehhez nagy pénisz kell, akkor az lesz a favorit, de van akinek szűk hüvelye van, és neki a kisebb méret lesz a nyerő.
2021. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
A nagyot szeretik. Átlagos vagy kisebb mérettel sose lehet olyan örömet okozni egy nőnek, mint naggyal.
2021. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha erős érzelmeim vannak egy pasi iránt, akkor vele élvezem a szexet nem a farkával.
2021. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Használni kell tudni, nem a méret a lényeg, azok a pasik akik azt mondják, hogy márpedig a méret a legfontosabb egy nőnek - igen azt hiszik jobban tudják mint mi magunk - az simán béna az ágyban.
2021. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen, de nekem nem kell nagyon erős érzelem, elég, ha megfog benne valami és még így se akárkivel.

Meglepődtem, de jó volt, vannak olyan pózok, amikben élvezetes.


Ha emiatt aggódsz, akkor ne tedd, tudom könnyű mondani.

2021. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem a meret hanem a vastagsag a lenyeg.
2021. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól felizgatod, azaz jó az előjáték, és has zűk a csaj, akkor kisebb vékonyabb pénisz is elég.
2021. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!