Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom mikor lelankad szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mikor lelankad szex közben, azt mondja hogy “túl sokszor majdnem elélvezett” és emiatt lankad le. Nem hallottam még ilyenről. Érdekelne hogy csak kifogás vagy vannak akiknél tényleg így működik. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Én sem hallottam még ilyet. F
2021. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
elöforulhat ha sokáig huzzatok a dolgot
2021. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Lúzer a srác sajna
2021. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
hagyod hogy beled elvezzen?
2021. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem sokáig húzzuk, 20 perc mondjuk nem hiszem hogy sok lenne. Oda élvez ahova akar.
2021. okt. 4. 13:40
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
ne cikiz lehet hogy gondja van inkább segíts neki
2021. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
velem is előfordult mar hogy tul sokaig huztuk baratnömmel es le lankadt
2021. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem ezért lankad le, hanem a teljesítménykényszer és a "jaj le ne lankadjon a múltkor is lekókadt" stresszérzet miatt. Ez a szöveg csak egy kifogás, próbálja terelni a dolgot. Ha jót akarsz akkor nem kérded számon rajta, hanem azt mondod húúúú de fantasztikus vagy így is és úgy teszel mintha elhinnéd. Ha számon kéred rajta csak ráerősítesz a szorongásaira és még ennyire sem fog neki felállni.
2021. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát én ilyenről nem hallottam ott neki vagy mentális gondja van vagy keressen fel valami orvost mert amikor én is majdnem el élvezek de mégsem sose lankadok le olyankor még jobban be vagyok keményedve


f28

2021. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van ilyen, amikor pont az az egy pillanat hiányzik a spricchez és nem fokozódik az élvezet hanem lentebb esik. Létező dolog.
2021. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!