Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás ha azzal a pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás ha azzal a pasival szexelek kettesben is, akit beszoktunk venni mikor hármasozunk?

Figyelt kérdés

Barátnőm férjével és a pasimmal szoktunk hármasban szexelni kb hetente.

Én sokkal gyakrabban kívánom a szexet mint a pasim. Napi többször is néha, ő kb. 2 naponta kezdeményez 😏 ráadásul az anális szexet nem igazán kedveli, úgyhogy az csak akkor van ha hármasozunk és dp re kerül sor .

Barátnőm férje beugrott hozzánk, mikor a pasim nem volt itthon és kis dumálás után az ágyban kötöttünk ki,azóta szinte mindennap erre jön munkából haza (2 hete kb) és eszméletlen jókat szexelünk. Pasim kezdeményezte anno, hogy legyen többes szex. (volt 2L2F barátnőmmel, de aztán később csak a férje maradt, voltunk 1L3F és 2L3F) hetente hármasozunk úgy, hogy barátnőm férje jön hozzánk, akkor jogos, hogy kiakad ha akkor is szexelek vele ha ő nincs itthon vagy mikor kedve nem volt aznap szexhez reggel?

Nem teljesen mindegy, hogy úgy dug meg a srác, hogy párom is ott van, vagy úgy, hogy ha nincs ott?? Főleg úgy, hogy nem elégít ki párom annyiszor, ahányszor igényelném.


2021. okt. 4. 15:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Kamu
2021. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tud róla, vagy ellenezné, akkor megcsalás.

Ha tud róla, vagy nem ellenezné, akkor nem.

Azt tudja, hogy járt már benned, nem egy idegen, szerintem az lenne a korrekt, ha elmondanád neki. Ha megérti, hogy nem helyetted, hanem melletted szexeltek, akkor minden oké.

2021. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt anno. Én csak azért akadtam ki mikor külön szexeltel mert ott nem használtak gumit.
2021. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Igen jogos ha kiakad ezen. Megcsalás, mond el neki és akkor nem az.
2021. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ha a párod tudta nélkül mással szexelsz, az megcsalás, függetlenül attól hogy négy nap múlva az ő jelenlétében szabadon szexelhetsz azzal a valakivel.


Ha nem elégít ki a párod, beszéld meg vele hogy ez így neked nem jó és valamit találjatok ki rá. De a háta mögött mással szexelés nem megoldás.

2021. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem mind1..... az egy előre megbeszélt szex ha be veszitek. De ha meg akkor is csindálod vele a pasid tudta nélkül az az. Egyáltalán minek van veled az a szerencsétlen csávó? Nem jó a szex vele, te meg igazából más farkára gerjedsz. Engedd el a pasidat és akkor dughatsz kedvedre és játszhatsz szeretősdit.
2021. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy a #2-es írja, ha sunyin, a tudta, beleegyezése nélkül csinálod akkor megcsalás. Ha belegyezik és okés a részéről (cuckold v. nyitott kapcsolat) akkor meg nem az.
2021. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%
8-as, ezt én csapodár igekötőnek nevezem, itt ráadásul egész jól passzol a kérdés témájához: a két ige közül az igekötő nem ahhoz csatlakozik, amelyikhez kéne. :)
2021. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
(Közben törölték a helyesírási hibára utaló hozzászólást, amire válaszoltam.)
2021. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

Huhh ez nekem már nagyon szabados szex nem érezném jól benne magam.

Bocs..

2021. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!