Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Üdv. 2 kérdésem is lenne....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. 2 kérdésem is lenne. Mennyire probléma hogy egyszerűen nem tudok szexelni gumival? Ezt úgy értem, hogy nem áll fel... Több partnerrel, többször is próbáltam. Hiába húzom fel mikor már kemény, pillanatok alatt lelankad. Csak guminál van ez..

Figyelt kérdés
A másik pedig hogy miért ilyen nehéz manapság szexpartnert találni Békés megyében? Vagy igazából bárhol.. 21 éves f, 19cm.

2021. okt. 5. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Elég nagy probléma
2021. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

21 éves létedre 19 magas vagy? Így nagyon.!

Szerinted melyik érett gondolkodású nő fog jelentkezni szexpartnernek, ha nem tudsz gumiban szexelni? Hiába ismerkednétek meg, nincs rá garancia, hogy egyikőtöknek sincs nemi problémája..

2021. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Logo farokkal szexpartnert keresni meglehetősen nagy önbizalomra vall
2021. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél valami olcsóbb fajta óvszert és masztizz benne, hogy szokjad a feelinget.
2021. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4es,végre egy értelmes, segítőkész válasz.
2021. okt. 5. 11:29
 6/10 A kérdező kommentje:

Mellesleg nem nagyon értem a többi válaszadót... Miért akkora baj, hogy én a nők természetes értékeire bukom?

Persze azt értem, hogy ciki az óvszeres szitum, de információim alapján nem csak az az 1 megoldás létezik.

2021. okt. 5. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért baj mert nem minden nő fogja a szervezetét hormonális fogamzásgátló módszerekkel terhelni. Van olyan akinek eleve nem is lehet mert mondjuk olyan betegsége van vagy pedig egyszerűen nem bírja a hormonális dolgokat. Próbáltam több fajta fogamzásgátló tablettát illetve több hüvelygyűrűt, mindegyik kivétel nélkül mellékhatásokat okozott. Tehát ha talalkoznék egy hozzád hasonlóval aki nem bírja a gumit, inkább szakítanék minthogy megint elkezdjem a hormonális fogamzásgátlást.
2021. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Szexpartnernél ciki. Ugyanis egy épp eszű nő se vállalja be h valamit elkapjon tőled egy numera alatt. És szerintem egyszerűen csak rá görcsölsz és el akarod hitetni magaddal h milyen szar abban a sztereotípiák miatt. De előre szólok nem fog egy nő kapcsolatom kívül fogamzásgátlókat szedni vagy rettegnina nemi fertőzéstől és a gyerektől mert a megszakítás se megoldás
2021. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarsz gumit, ne csodáld, hogy nem mennek bele szexkapcsolatba.
2021. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Mi az a bemutatkozó szövegben hogy 19 cm?

Ugye nem a f.szméreted rakod ki?

Mert arra szerintem kvára senki se kívancsi,ellenben a puha kukival viszont kezdeni kéne valamit.

Hiába jó a kígyó hossza,ha döglötten fekszik a domboldalon!Szokta mondani egy kisállatkereskedésben dolgozó haver.

2021. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!