Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek jártatok mar ugy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek jártatok mar ugy hogy ugyanaz a férfi egyik alkalommal rendesen megtudott dugni ,de ugy igazán, azonban következő alkalommal semmi extra nem volt a szex ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Első alkalommal valami mennyei volt tényleg ritka jó, aztán másodjára le lankadt és nem tudott elmenni. 23l
2021. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
S neked már volt olyan hogy az adott partnereddel egyszer így, máskor meg olyan volt a szex? Mindenki járt így, mi ebben a meglepő? Az ember nem robot, s nem gyárban csomagolt tasakos rizs hogy mindig ugyanúgy nézzen ki és ugyanannyi legyen benne.
2021. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Valamennyi teljesítmény ingadozás van persze. De ha gyakrabban rossz, mint jó, akkor nem éri meg.
2021. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Igen, volt ilyen. Exemmel az elején nagyon jó volt a szex, utána egy idő után elkezdett 'fáradt' lenni, kedvtelen volt, nem tette oda magát akkor se mikor összehoztuk a szexet. Volt olyan is, hogy majdnem elaludt alattam.. Aztán 1-1 alkalommal akkor is volt hogy valami kattant az agyában és nagyon jó volt vele. De sajnos nem ez volt a jellemző miután lecsengett a kezdeti lelkesedése. Szóval életem legjobb és legelbszottabb szexeit is neki köszönhetem.

Én azért ennél mondjuk kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtok. Még sosem tudtam ráunni senkire, évek alatt sem. Magas a libidóm így a kedvemmel se szokott gond lenni, ha szexelünk akkor odateszem magam, mert én is vágyom rá. Ha meg nagyon nincs hangulatom vagy annyira fáradt lennék, inkább nem maszatolok. Persze mindenkinek lehetnek jobb rosszabb pillanatai, nem lesz olyan, hogy valakik között minden szex pontosan ugyanolyan jó, ez lehetetlen. Annyi mindentől függ az, hogy jó legyen, hogy lehetetlen mindig ugyanolyan lelkiállapotot, ugyanolyan energiaszintet, ugyanolyan technikát, ugyanolyan hormonszinteket produkálni:D

N

2021. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Milyen meglepő hogy nem egy baszógép a párom.

Emberek vagyunk. Nekem sem mindig egyforma a libidóm.

2021. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!